YACHT PARK

Gdynia, Śródmieścieul. Arkadiusza Rybickiego

YACHT PARK

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

  • Spełniające kryteria (12)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (12)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (netto)
B.0.31134Parter
-
B.0.21137Parter
-
C.0.4169Parter
-
D.0.1170Parter
-
D.0.21149Parter
-
E.0.1158Parter
-
E.0.21156Parter
-
E.0.31153Parter
-
E.0.4178Parter
-
F.0.1156Parter
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytułowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksusowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami stworzą miejsce, gdzie warto zamieszkać. Yacht park zmieni krajobraz miasta. To nowe oblicze Gdyni.

Prestiżowy kompleks apartamentów został zaprojektowany tak, by zapewnić komfort swoim mieszkańcom. Jakość i niezwykła precyzja jego wykonania, widoczne będą w każdym calu. Yacht Park oferuje 135 wyjątkowych apartamentów położonych w sześciu 5-kondygnacyjnych budynkach oraz 26 lokali usługowo-handlowych. W ramach inwestycji powstała nowoczesna marina dla 120 jednostek. Dzięki temu Yacht Park spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rezydentów.

Budynki Yacht Park mają nietypowy kształt trapezu, co daje maksymalną, południową ekspozycję, zapewniając tym samym doskonały widok na morską panoramę. Ideą poszukiwania doskonałej formy inwestycji było jak najlepsze doświetlenie apartamentów światłem dziennym oraz umożliwienie podziwiania zapierającego dech w piersi widoku na malowniczy krajobraz Gdyni i Zatoki Gdańskiej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań architektonicznych Yacht Park zapewnia wyjątkowe miejsce do życia, odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi.

Elewacja apartamentowców w kolorystyce klasycznej bieli z domieszką stonowanej szarości powstała z połączenia różnorodnych materiałów najwyższej jakości. Panoramiczne okna z dużymi przeszkleniami sprawią wrażenie przebywania w luksusowym jachcie i pozwolą podziwiać urokliwe nadmorskie zachody słońca. Pomiędzy budynkami zaprojektowane zostały otwarte, ogólnodostępne zielone patia. Każdy element Yacht Parku został przeanalizowany pod względem maksymalnego wykorzystania zielonej technologii. Wszystko to tworzy luksusową przestrzeń do życia.

Unikatowość kompleksu Yacht Park została dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi.

Powstało 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy. Niepowtarzalne wnętrza Yacht Parku o imponującym charakterze odzwierciedlają nadzwyczajny nastrój i doskonały styl. Dbałość o najdrobniejsze detale harmonicznie komponuje się z nowoczesnością i luksusem. Aranżacja wnętrz dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających rezydentów.

Inwestycja z lokalami użytkowymi YACHT PARK znajduje się w Śródmieściu, ul. Arkadiusza Rybickiego (1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A.. Inwestycja YACHT PARK została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 26 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji YACHT PARK pozostało na sprzedaż 12 lokali użytkowych o powierzchni od 56 do 156 m². Deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji YACHT PARK

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 6 budynków
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 282 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, usługi w budynku, winda
Przyroda:
morze

Aktualna oferta

Dostępne lokale użytkowe:
Aktualnie dostępnych jest 12 lokali użytkowych
Powierzchnie lokali użytkowych:
lokale użytkowe mają powierzchnie od 56 do 156 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są lokale użytkowe 1-pokojowe
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje