Atol

Indywidualne rabaty. Zapraszamy

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wilcza 1
Ceny od: 9 961 zł netto/m2
Atol

3 zdjęcia

Atol
Atol
Atol

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Atol dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Atol logo

W centrum Gdańska trwa budowa nowej inwestycji mieszkaniowej Waryński S.A. Grupa Holdingowa. Atol to wysoce funkcjonalna i nowoczesna bryła budynku wkomponowana w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada budynku podkreślająca śmiały i prestiżowy charakter nieruchomości.

Atol to inwestycja będąca kontynuacją rozbudowy Starego Przedmieścia, które już w XIV w. zostało wybrane przez kupców na naturalne przedłużenie Głównego Miasta. Budynek wraz z sąsiednimi obiektami tworzy pierzeję wzdłuż ulicy Wilczej.

Atol to 6922 m² powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi 65 mieszkań oraz 6 lokali usługowych na parterze z placem reprezentacyjnym pełniącym funkcję ogródka restauracyjnego. To jedyna inwestycja oferująca studia o powierzchni 50-60 m². Wysoki standard wykończenia, znakomita lokalizacja, sąsiedztwo instytucji publicznych oraz atrakcji turystycznych sprawiają, że nowy projekt Waryński S.A. Grupa Holdingowa cieszy się zainteresowaniem już na etapie budowy. Jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2020 r, zaś oddanie do użytkowania II kwartał 2021 r.

Inwestycja Atol znajduje się w Śródmieściu, ul. Wilcza 1 (0.9 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa

Inwestycja Atol jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atol pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 51 do 202 metrów kwadratowych w cenie od 9 961 zł za metr kwadratowy.

Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 51 do 202 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 610 867 do 2 007 241 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 961 do 11 952 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacje u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atol mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Atol znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Wojewódzki / Marszałkowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atol znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 200 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "COSINUS PLUS" w Gdańsku w odległości 200 m, POZYTYWKA Przedszkole Pozytywnych Inicjatyw przy Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atol jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Eter-Med w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atol składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Merkus, w odległości 370 m znajduje się Freshmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atol w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.03.2020
Data aktualizacji: 04.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: