Więckowskiego 79

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Więckowskiego 79
Więckowskiego 79

8 zdjęć

Więckowskiego 79
Więckowskiego 79
Więckowskiego 79
Więckowskiego 79

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Więckowskiego 79 dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Apartamentowiec przy ulicy Więckowskiego 79 to idealne miejsce do zamieszkania dla Osób ceniących uroki wielkomiejskiego, a zarazem spokojnego życia oraz wysoki standard wykonania.

Pięciopiętrowy, nowoczesny apartamentowiec projektu renomowanej łódzkiej pracowni projektowej w pobliżu centrum miasta oraz terenów zielonych. Wszędzie blisko! Dogodna komunikacja zapewnia łatwy dojazd do ścisłego centrum w zaledwie 5 minut.

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m.in. Uniwersytecki Szpital Kliniczny WAM, Uniwersytet Medyczny, Centra handlowe Manufaktura i Galeria Łódzka oraz tereny zielone : Park Helenów, Park im. S. Moniuszki, Park Poniatowskiego, Rezerwat Przyrody Polesie z parkiem rozrywki Lunapark, ZOO. Atrakcyjność lokalizacji podnosi bliskie sąsiedztwo najdłuższej w Polsce ulicy Piotrkowskiej z pubami, restauracjami, galeriami, sklepami, hotelami, bankami i urzędami instytucji publicznych.

Apartamentowiec został wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej , z najlepszych atestowanych materiałów ceramicznych. W budynku znajduje się 29 mieszkań, większość z dwoma przeszklonymi balkonami. Pomieszczenia gospodarcze ze względu na wygodę Użytkowników są usytuowane bezpośrednio przy mieszkaniach, na parterze znajdują się 4 lokale usługowe. Dla zapewnienia komfortu dwie nowoczesne windy zjeżdżają do hali garażowej, w której są 34 miejsca postojowe. Garaż jest doskonale skomunikowany, posiada odrębny wjazd i wyjazd. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa Mieszkańców w budynku przewidziano wideodomofon oraz ogrodzenie terenu. Dodatkowo Mieszkańcy mają do dyspozycji pięknie zaaranżowaną intymną przestrzeń rekreacyjno-sportową z oświetlonym nocą ogrodem, alejkami i ławkami o niespotykanej w centrum miasta powierzchni ok. 1000 m2. Lokale usługowe dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza umożliwiając prowadzenie działalności, np. kancelarii notarialnej, księgowej, gabinetu lekarskiego, itp.

Specjalnie z myślą o wygodzie mieszkańców apartamentowca w pobliżu budynku znajduje się nowoczesny przystanek komunikacji miejskiej.

Apartamentowiec zarówno wewnątrz jak i w środku charakteryzuje prosta i nowoczesna forma: jasne i funkcjonalne wnętrza, duże przestronne klatki schodowe, napełniające energią hole wejściowe oraz ciekawa elewacja składają się na wyjątkowość oferty.

Zetpri-Rembud – Odnalazłeś swój Dom…

Inwestycja Więckowskiego 79 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Więckowskiego 79 (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o..

Inwestycja Więckowskiego 79 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Więckowskiego 79 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 72 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 81 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Nowy apartamentowiec z dwoma klatkami, w którym znajduje się 29 mieszkań, pomieszczenia gospodarcze i hala garażowa z miejscami parkingowymi. Teren jest częściowo utwardzony kostką. Ogród ok. 1000 mkw posiada nawierzchnię żwirową, trawiastą, liczne nasadzenia roślinne oraz małą architekturę. Wysoki standard wykończenia, przestronne korytarze, dwie windy, media z sieci miejskiej,

Konstrukcja budynku

Budynek zbudowany jest z cegły. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne są żelbetowe.

Stolarka okienna

PCV rozwierane, częściowo uchylne, w okleinie drewnopodobnej od zewnątrz, białe od wewnątrz

Drzwi zewnętrzne

Wzmocnione blokadami antywłamaniowe klasy C typ Gerda Star S z atestem

Balkony

Mieszkania posiadają dwa balkony z balustradami zewnętrznymi stalowymi i szklanymi.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada (29)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 72 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Więckowskiego 79 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Więckowskiego 79 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Więckowskiego - Żeligowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Więckowskiego 79 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 13 w Łodzi w odległości 40 m, Publiczne Gimnazjum nr 26 w odległości 230 m, Przedszkole Miejskie nr 98 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Więckowskiego 79 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 250 m, Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w odległości 290 m, NZOZ Multimed w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Więckowskiego 79 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Więckowskiego 79 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.01.2019
Data aktualizacji: 27.04.2021
P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o. logo

P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Wrześnieńska 83 91-043 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: