Willa Pogodno

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Perfect House Sp. z o.o. sp. k

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Reduty Ordona 3A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Pogodno

4 zdjęcia

Willa Pogodno
Willa Pogodno
Willa Pogodno
Willa Pogodno

Najbliższe inwestycje

  • Tarasy Krzekowo - Etap II
    od: 6 953 zł/m2

    Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Stylowa architektura, dopracowane rozwiązania wnętrz oraz idealna lokalizacja – „Willa Pogodno” - to propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowana

w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno

w warstwie projektowej, jak i wykonawczej.

Standard oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane najwyższej jakości, stolarka okienna trzyszybowa, zdalne sterowanie bramą oraz instalacja wideofonowa.

„Willa Pogodno” to dwa domy jednorodzinne w formie zabudowy bliźniaczej, każdy z oddzielnym wejściem i wjazdem – jeden dom od ulicy Reduty Ordona, drugi od ulicy Wybickiego. Oba domy są jasne i słoneczne, każdy z przydomowym ogródkiem. Na uwagę zasługują duże okna. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w trzy szyby, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Każdy dom posiada garaż. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.

Architektura budynków jest wyjątkowa – nowoczesne i eleganckie bryły, zachowujące jednocześnie tradycyjny charakter dzielnicy Pogodno, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znana i ceniona pracownia architektoniczna PROJEKTOWNIA, a autorem projektu – Bohdan Bay - uznany szczeciński architekt.

Inwestycja Willa Pogodno znajduje się w Pogodnie, ul. Reduty Ordona 3A (4.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Perfect House Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Willa Pogodno została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Willa Pogodno pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 134 metrów kwadratowych w cenie od 749 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfect House Sp. z o.o. sp. k przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

 ławy fundamentowe żelbetowe, wylewane  ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych  ściany z bloczków silikatowych, między lokalami o podwyższonej izolacyjności akustycznej  strop ze sprężonych, prefabrykowanych płyt kanałowych  dach dwuspadowy oraz częściowo płaski, konstrukcja drewniana z prefabrykowanych wiązarów kratowych, kryta dachówką cementową Teviva  kominy dymowe i spalinowe systemowe

Elewacja

 izolacja termiczna - styropian 20 cm i tynk zewnętrzny silikatowy firmy Webber  elementy ozdobne wykonane z deski Cedral

Instalacje

 zasilanie budynku w energię elektryczną ze złącz kablowych, a przy drzwiach wejściowych podejście pod domofon lub videofon  Instalacje elektryczne na zewnątrz i wewnątrz (wraz z tablicą rozdzielczą) budynku, instlacja internetowa i TV

Ogrzewanie

 każdy z domów posiada źródło ciepła dla potrzeb CW i CO. Jest nim kondensacyjny piec gazowy z oddzielnym systemem regulacji dla ogrzewania pogodowego. Piec wyposażony jest także w zewnętrzne czujki pogodowe. Piec kondensacyjny jest najbardziej oszczędnym piecem. Stanowi najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne źródło ciepła.  ogrzewanie podłogowe na parterze budynku (poza garażem) oraz w łazience na piętrze.  drabinkowy grzejnik w łazience  podejścia wodnokanalizacyjne w łazienkach: o w łazience na parterze wykonane podejścia do umywalki i miski ustępowej; rozprowadzenie rur pod urządzenia do montażu na stelażach podtynkowych; o w łazience na piętrze wykonanie kompletnej instalacji wodnokanalizacyjnej zakończonej podejściami umożliwiającymi podłączenie umywalek, wanny, miski ustępowej, bidetu oraz pralki  woda deszczowa z dachu budynku odprowadzona będzie rynnami i rurami spustowymi do kanalizacji deszczowej.  podlicznik na wodę ogrodową

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca): Garaż w budynku oraz jeden zewnętrzny.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

„Willa Pogodno” to idealna lokalizacja w historycznej i prestiżowej dzielnicy Szczecina, wśród zieleni, która łączy atuty bliskości centrum miasta i jego wygód z kameralną zabudową. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, poczta, szkoła, linia autobusowa i tramwajowa, a także ciche i spokojne, pełne zieleni uliczki Pogodna. Przewidywane zakończenie inwestycji to jesień 2017 roku.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Pogodno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Willa Pogodno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wernyhory.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Pogodno znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Artystyczny Punkt Przedszkolny LAS POGODNY w odległości 300 m, Językowe Przedszkole Niepubliczne KIDS w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Pogodno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Kardiologii Dziecięcej Anna Wilk w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Pogodno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Lewiatan, w odległości 390 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 19.02.2018
Data aktualizacji: 14.08.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: