Osiedle Aksamitne

Gdańsk, Jasieńul. Leszczynowa 12

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Jeżeli marzą Państwo o zakupie własnego domu w przystępnej cenie i zamieszkaniu w bezpiecznym, pełnym harmonii miejscu, gdzie we własnym ogrodzie po całym dniu pracy można delektować się filiżanką kawy, a jednocześnie być w centrum wszystkich ważniejszych wydarzeń, to zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. Osiedle Aksamitne to wyjątkowy projekt łączący ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego i sprawnego dojazdu do centrum miasta. Na Osiedlu Aksamitnym powstanie siedem domów jednorodzinnych z własnymi ogrodami i miejscami parkingowymi o pow. od 168m2 do 173m2, w tym jedna willa o śródziemnomorskiej architekturze o pow. 222m2 z możliwością wyodrębnienia funkcji usługowej. Cały kompleks charakteryzuje się nowoczesną architekturą, unikalną kolorystyką, wysokim standardem wykończenia oraz bogatym wyposażeniem.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Aksamitne znajduje się na Jasieniu, ul. Leszczynowa 12 0jest realizowana przez dewelopera P.B. EuroHome. Inwestycja Osiedle Aksamitne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Osiedle Aksamitne

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 7 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera