Riverfront Apartments

Gdańsk, Śródmieścieul. Kamienna Grobla 30

Riverfront Apartments

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (netto)
U.1189Parter-
U.2185Parter-
U.3186Parter-
U.4182Parter-
U.51156Parter-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Lokale na wynajem.

RIVERFRONT APARTMENTS to jedna z nielicznych inwestycji budowanych od podstaw w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek powstaje w otoczeniu pięknych przedwojennych kamienic, które w ostatnich latach dzięki funduszom UE otrzymują nowe życie. Inwestycja położona nad brzegiem Nowej Motławy, naprzeciw Wyspy Spichrzów, wyróżnia się elegancką prostotą i tym samym idealnie wkomponowuje się w historyczne otoczenie.

W budynku zaprojektowano 84 przestronne apartamenty usytuowane na pięciu piętrach. Komfortową komunikację zapewnią wygodne windy oraz funkcjonalne klatki schodowe. W każdej z trzech klatek przewidziano przestronny i elegancki hall wejściowy, skrzynki pocztowe oraz kontrolę dostępu (domofon). Na terenie inwestycji architekci zaplanowali zielone patio. Całość dopełni idealnie dopasowane oświetlenie budynku oraz starannie dobrana roślinność.

W inwestycji zaprojektowano 2-, 3- oraz 4- pokojowe lokale o powierzchniach od 36,81 do 106,90 m2 oraz 5-pokojowy apartament usytuowany na IV piętrze. Projekt zapewnia pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, swobodę komunikacji oraz wydzielone strefy dzienne, nocne i miejsca do pracy.

Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych z ekspozycją witryn na Nową Motławę, której nabrzeże wkrótce będzie rewitalizowane. Na dwóch podziemnych kondygnacjach budynku znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Riverfront Apartments znajduje się w Śródmieściu, ul. Kamienna Grobla 30 (1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Riverfront Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 5 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Riverfront Apartments pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchni od 82 do 156 m². Deweloper Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji Riverfront Apartments

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 271 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia:
internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
rzeka

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
Aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych
Powierzchnie apartamentów:
Apartamenty mają powierzchnie od 82 do 156 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są apartamenty 1-pokojowe
Ceny apartamentów:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje