Osada Oliwkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

wrocławski, Smolec, ul. Granitowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Osada Oliwkowa

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osada Oliwkowa budynek D
  od: 5 566 zł/m2

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

 • Przyjazny Smolec Etap II
  od: 5 950 zł/m2

  HLM Deweloper

 • Osiedle Smolec
  od: 3 424 zł/m2

  Osiedla Sogo

Opis Inwestycji

Osada Oliwkowa to kameralne osiedle, które swoim klimatem przyciąga osoby ceniące sobie spokój i komfort. Różnorodne powierzchnie mieszkań oraz niezwykle przystępne ceny pozwolą każdemu na znalezienie wymarzonego lokum. Łatwy dojazd do Wrocławia ułatwi organizowanie codziennych spraw oraz korzystanie z miejskich rozrywek. Z kolei szybki dostęp do profesjonalnej hali treningowej Omega, umiejscowionej nieopodal Osady, zapewni jej mieszkańcom relaks i możliwość dbania o swoje zdrowie. Osada Oliwkowa- dla Ciebie gotowa!

Osada Oliwkowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2 - idealne na start lub pod wynajem. Średni metraż 55 m2 dostępny jest w dwóch opcjach: 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 82 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.

Osiedle, które powstaje przy ulicy Oliwkowej w Smolcu będzie składało się z 10 budynków, z których trzy będą 3- klatkowe, a pozostałe 4- klatkowe. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Proponujemy Państwu jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o mniejszym metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2, które zostały zaprojektowane tak, aby na nawet niewielkiej powierzchni można było swobodnie mieszkać i odpoczywać. Średniej wielkości mieszkania o wielkości 55 m2 i stanowią optymalną przestrzeń do życia. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje i wygodny aneks kuchenny. W najwyższej części budynku znajdują się duże i przestronne mieszkania dwupoziomowe o metrażach od 46 do 82 m2, które zapewnią swoim lokatorom wygodę i poczucie swobody.

Wykupienie własnego miejsca parkingowego z zamykanymi pachołkami zagwarantuje Państwu bezproblemowe parkowanie. Dodatkowe miejsca postojowe usytuowane będą na parkingu naziemnym.

Żadne wymówki nie będą już przeszkodą w podjęciu aktywności fizycznej. Bliskość dostępnej dla mieszkańców hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych ułatwi codzienne dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Siłownia, zajęcia fitness, sale do badmintona i sqasha w połączeniu z profesjonalną i uśmiechniętą załogą sprawią, że sport stanie się codzienną przyjemnością.

Inwestycja Osada Oliwkowa znajduje się w Smolcu, ul. Granitowa (0.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.

Inwestycja Osada Oliwkowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 340 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Oliwkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 5 143 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 340 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Smolec to doskonała lokalizacja dla osób stawiających na prywatność i swobodę. W otoczeniu zieleni i sielskich krajobrazów przyjemnie jest tworzyć swoje własne miejsce na ziemi! Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z nowoczesności: rozbudowana infrastruktura i dostępność najważniejszych instytucji to ułatwienie w codziennym życiu, a szybki dojazd do Wrocławia zapewni Autostrada A4 i AOW. Zalety lokalizacji: - 2,5 km od granic Wrocławia - 9,5 km od Rynku Wrocławskiego - Szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej Wrocławia. - Możliwość dojazdu do Wrocławia koleją (odległość od planowanej stacji PKP ok 500m) . - Tuż przy inwestycji (300 m) znajduje się przystanek komunikacji autobusowej. - Dostęp do bogatej sieci handlowej – Żabka, Dino, Biedronka, Lidl. - Bliskie sąsiedztwo Factory (Carrefour, Castorama, Empik). - Dogodny dojazd do Centrum Handlowego Bielany. - Placówka żłobkowa na terenie Smolca. W najbliższej okolicy znajdują się: - Hala sportowa przy samej inwestycji - w której znajduje się siłownia, fitness, korty do tenisa, badmintona, squasha, a także gabinet fizjoterapeutyczny - ze specjalną zniżką dla mieszkańców - Włoska restauracja San Lorenzo - Dwa sklepy Żabka - Sklep warzywno-owocowy - Sklep mięsny - Apteka - Fryzjer - Solarium - Szkoła języka angielskiego Wszystkie wyżej wymienione miejsca znajdują się w obrębie do 300m od inwestycji Osada Oliwkowa!

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Oliwkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osada Oliwkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Śliwkowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Oliwkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Oliwkowa w odległości 130 m znajduje się Omega Sport, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.12.2019
Data aktualizacji: 08.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: