Osada Dębowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

wrocławski, Smolec, Smolec

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Osada Dębowa

8 zdjęć

Osada Dębowa
Osada Dębowa
Osada Dębowa
Osada Dębowa

Najbliższe inwestycje

 • Osada Oliwkowa budynek D
  od: 5 566 zł/m2

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

 • Przyjazny Smolec Etap II
  od: 5 950 zł/m2

  HLM Deweloper

 • Osiedle Smolec
  od: 3 424 zł/m2

  Osiedla Sogo

Opis Inwestycji

Osada Dębowa logo

Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej / 3 kondygnacje + poddasze użytkowe /. Każdy budynek składa się z sześciu bądź siedmiu klatek ; po 12 mieszkań w klatce. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze lokale to 2-pokojowe z aneksem kuchennym (pow. od 34,81m kw do 37,75 m kw),następnie 3-pokojowe i 4-pokojowe ( od 54,62 m kw do 73,9 m kw). Na drugim piętrze usytuowaliśmy dwupoziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym.

Każdy lokal posiada balkon lub taras zielony.

Ponadto zaraz obok wejścia do klatki, na poziomie zerowym, umieściliśmy komórki lokatorskie od 1,72 m kw do 3,00 m kw.

Do każdego mieszkania można dokupić indywidualne miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek.

Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię centralną dla wszystkich mieszkań.

Inwestycja posiada pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.

Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings B współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla. Na terenie osiedla usytuowane są 2 place zabaw.

Dodatkowo deweloper przygotował dla klientów niespodziankę w postaci kompleksu sportowego, który powstał nieopodal osiedla. Obiekt mieści w sobie m.in. halę tenisową, gabinet masażu, siłownię ,salę fitness oraz korty do squasha. Dodatkowo w styczniu 2017r. otwarta zostanie włoska restauracja.Dokładamy wszelkich starań , aby stworzyć osiedle kompleksowe, zapewniające spokój , komfort oraz rekreację.

Mieszkania oddawane są w etapach, klatkami. Część mieszkań jest gotowa, kolejne do oddania w I i IV kwartale 2017r.

Szczegóły i terminy dostępne są w biurze sprzedaży dewelopera.

Inwestycja Osada Dębowa znajduje się w Smolcu, Smolec (0.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.

Inwestycja Osada Dębowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 324 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Dębowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 60 metrów kwadratowych w cenie od 3 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 324 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: W każdej klatce znajduje się 7 komórek lokatorskich, o powierzchni od 1,97 m kw do 3,00 m kw., w cenie od 7200 do 9000 zł. Informacja o dostępności komórek lokatorskich w biurze sprzedaży dewelopera..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc): Indywidualne miejsca postojowe naziemne, zamykane na blokadę, w cenie 7600, O dostępność miejsc postojowych proszę pytać w biurze sprzedaży. Istnieje możliwość dokupienia miejsc postojowych przy innych budynkach na inwestycji..
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, klub fitness, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, sauna, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Osada Dębowa zlokalizowana jest w Smolcu graniczącym z Wrocławiem od jego pd-zach strony. Zalety lokalizacji: - 2 km od granic Wrocławia - 9 km od Rynku Wrocławskiego - szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, autostrady A4 oraz obwodnicy autostradowej Wrocławia - możliwość dojazdu do Wrocławia koleją (odległość od planowanej stacji PKP ok 700m) . - tuż przy inwestycji (100 m) znajduje się przystanek komunikacji autobusowej - dostęp do bogatej sieci handlowej – Żabka, Dino, Biedronka, Lidl - bliskie sąsiedztwo Factory (Carrefour, Castorama, Empik) - dogodny dojazd do Centrum Handlowego Bielany - placówka żłobkowa, przedszkole, szkoła podstawowa na terenie Smolca - CSS Smolec - KORTY TENISOWE, KORTY DO SQUASHA, FITNESS, SIŁOWNIA, RESTAURACJA WŁOSKA !

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Dębowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osada Dębowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Wrzosowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Dębowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Dębowa w odległości 250 m znajduje się Omega Sport.

Data publikacji: 30.10.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: