Barlickiego 7

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Notra sp.j.

Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 7
Ceny od: 6 500 zł brutto/m2
Barlickiego 7

8 zdjęć

Barlickiego 7
Barlickiego 7
Barlickiego 7
Barlickiego 7

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Barlickiego 7 dostępnych jest 21 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Barlickiego 7 to 41 apartamentów w najwyższym standardzie wykonania, w wyjątkowej lokalizacji – bliżej centrum Bielska-Białej nie da się być!

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do inwestorów szukających apartamentów na wynajem długo- lub krótkoterminowy. Oddajemy w Wasze ręce nowoczesny, sześciokondygnacyjny apartamentowiec, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest gwarancją najwyższej jakości, zarówno w zakresie zastosowanych materiałów, technologii czy wykonania, jak i obsługi posprzedażowej. Profesjonalny zarządca zadba o spokój inwestorów oraz lokatorów.

Inwestycja Barlickiego 7 znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7 (0.9 km od centrum Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Notra sp.j..

Inwestycja Barlickiego 7 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 41 nowych apartamentów. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Barlickiego 7 pozostało na sprzedaż 21 apartamentów o powierzchniach od 29 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 44 m2 w cenie od 250 000 zł (14 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 54 m2 w cenie od 290 900 zł (7 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Notra sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 41 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się góry
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 21 apartamentów .
Powierzchnie apartamentów:
od 29 do 54 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 250 000 do 442 200 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 8 594 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Barlickiego to ścisłe centrum miasta. Zaledwie kilka kroków dzieli nasz budynek od ulicy 11 Listopada – popularnego deptaka, przy którym mieści się wiele firm i instytucji, małych sklepów, restauracji i kawiarni. Miłośników zakupów z pewnością ucieszy bliskość galerii handlowej Sfera, a fanów historii Zamek Sułkowskich, Katedra św. Mikołaja i zabytkowe kamienice. Nocne życie? Zapraszamy na pobliski Stary Rynek z wieloma pubami i klubami! Bielsko-Biała regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach miast prężnie rozwijających się i sprzyjających biznesowi. Jest też popularne wśród turystów – głównie ze względu na bliskość gór, z rozbudowanymi szlakami pieszymi, trasami rowerowymi i popularnymi ośrodkami narciarskimi. Dlatego inwestycja w apartament w Bielsku-Białej jest doskonałym wyborem!

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barlickiego 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Barlickiego 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hotel Prezydent.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barlickiego 7 znajduje się się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Biuro Doskonalenia Kadr Beskidzkiej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w odległości 30 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Copernicus" w odległości 90 m, Szkoła Policealna dla Dorosłych "Copernicus" w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barlickiego 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Medycyny Estetycznej Estina w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barlickiego 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Małpka Express, w odległości 40 m znajduje się Społem sklep nr 12 "Sezam".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barlickiego 7 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2021
Data aktualizacji: 23.02.2021
Notra sp.j. logo

Notra sp.j.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: