Cichy Zakątek - domy

gdański, Pruszcz Gdańskiul. Cicha

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Cichy Zakątek to kameralna, piętrowa zabudowa mieszkaniowa usytuowana w Pruszczu Gdańskim. Architektura operuje nowoczesną formą, pokrytą białą elewacją.

Prace projektowe prowadzone były z największą starannością i troską o detale. Na osiedlu, w pierwszym etapie, zamieszka 16 rodzin w mieszkaniach o powierzchniach od 48 do 63 m2. Dużym atutem projektu jest pełna funkcjonalność przy zachowaniu optymalnego metrażu, gwarantująca ustawność pokoi. Dodatkowo brak ścian konstrukcyjnych wewnątrz mieszkań, znacznie zwiększa możliwości ich indywidualnej aranżacji. Zadbaliśmy o to, aby połączyć nowoczesność i funkcjonalność budynków z komfortem mieszkań oraz z bezpieczeństwem otoczenia.

Idąc z postępem czasu pragniemy dostosować się i spełnić oczekiwania, jakie stawiają na rynku deweloperskim Klienci, dlatego też pragniemy przestawić Państwu obecnie realizowaną Inwestycję.
Podążając za Państwa oczekiwaniami, jesteśmy nastawieni na wykonanie od początku do końca naszej Inwestycji na jak najwyższym poziomie, co wiąże się zarówno z materiałami, technologią, kadrą, która swoim zaangażowaniem daje gwarancje jak najlepiej wykonanych prac, jak również z usytuowaniem naszego osiedla w Pruszczu Gdańskim, który nieustannie rozwija się jako miasto.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Cichy Zakątek - domy znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Cicha (1 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Nord House Sp. z o.o.. Inwestycja Cichy Zakątek - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Cichy Zakątek - domy

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 2 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze