Wielicka 179

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MTW Development

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Wielicka 179
Ceny od: 8 800 zł/m2
Wielicka 179

6 zdjęć

Wielicka 179
Wielicka 179
Wielicka 179
Wielicka 179

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wielicka 179 dostępnych jest 9 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Opis Inwestycji

Wielicka 179 logo

Inwestycja W.179 powstająca przy ulicy Wielickiej podzielona jest na dwa etapy: mniejszy budynek mieszczący 25 mieszkań, oraz większy (od strony ulicy Seweryna) z 67 lokalami.

Jedną z największych zalet W.179 jest lokalizacja przy jednej z głównych ulic południowego Krakowa. Same mieszkania charakteryzować będzie dobre doświetlenie, ustawność, oraz ekonomiczne miejskie ogrzewanie. Kolejną zaletą mieszkań są wykończenia i udogodnienia wysokiej jakości, m.in. drzwi antywłamaniowe o zwiększonej izolacji akustycznej, stolarka PCV o potrójnych szybach, wentylacja mechaniczna, światłowód, oświetlenie na balkonach, cicha i nowoczesna winda. Na etapie budowy będzie możliwe zainstalowanie klimatyzacji i alarmu.

Każde mieszkanie będzie posiadało własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przewidziane jest zagospodarowanie przestrzeni wspólnej: plac zabaw, ławki, stacja naprawy rowerów. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, teren inwestycji będzie ogrodzony, monitorowany i dobrze oświetlony.

Powierzchnia mieszkań w mniejszym budynku będzie wynosiła od 31 do 76 mkw. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w styczniu 2020. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Inwestycja Wielicka 179 znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Wielicka 179 (5.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera MTW Development.

Inwestycja Wielicka 179 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielicka 179 pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 38 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 38 m2 w cenie od 374 303 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 49 m2 w cenie od 370 464 zł (4 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 574 322 zł (3 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 541 376 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MTW Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 64 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 370 464 do 593 573 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 800 do 9 750 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Wielicka 179 znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka 179 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Wielicka 179 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieżanowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka 179 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 120 m, Prywatne Gimnazjum Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 120 m, I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wielicka 179 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 190 m znajduje się Chmura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka 179 w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2020
Data aktualizacji: 19.04.2021
Wielicka 179 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wielicka 179, Kraków 30-663
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: