Legionów 66 - Etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MS Investments

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Legionów 66
Ceny od: 6 300 zł brutto/m2
Legionów 66 - Etap III

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap III dostępnych jest 21 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

W ramach inwestycji „Osiedle Legionów 66” zaplanowane zostały trzy etapy budowy. Całość inwestycji obejmuje budowę 362 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Elewacja od ulicy stanowi stylowy mix tradycji z przewagą nowoczesnej koncepcji urbanistycznej utrzymanej w naturalnej kolorystyce barw ziemi. Wewnątrz powstanie obszerne patio z miejscami parkingowymi i wejściami do poszczególnych klatek schodowych. Tego typu charakter projektu tworzy doskonałą enklawę ciszy i spokoju. Na tę właśnie stronę wychodzą okna zdecydowanej większości mieszkań. jest to również optymalnie nasłoneczniona, południowa strona świata. Etap I inwestycji to 3 budynki stanowiące jeden szereg zabudowy oddzielający wnętrze osiedla od ulicy Legionów. Zaprojektowano w nim 102 lokale mieszkalne oraz 6 lokali usługowych. Etap II to dwa budynki wewnątrz osiedla. Łącznie zaprojektowano w nim 139 mieszkań, przeważającą część z nich stanowią mieszkania jeno- i dwupokojowe do 40 m2. Etap III, kończący budowę osiedla, to dwa budynki w których ponad 50% mieszkań to mieszkania dwupokojowych . W całym etapie III zaprojektowano łącznie 121 mieszkań. Budynek z widokiem na ulicę Pogonowskiego zamyka wnętrze osiedla tworząc spójną linię zabudowy z budynkiem I etapu inwestycji.

Inwestycja Legionów 66 - Etap III znajduje się w Starym Polesiu, ul. Legionów 66 (1.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera MS Investments.

Inwestycja Legionów 66 - Etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Legionów 66 - Etap III pozostało na sprzedaż 21 mieszkań o powierzchniach od 40 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 60 m2 w cenie od 412 525 zł (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 80 m2 w cenie od 519 414 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MS Investments przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 80 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 412 525 do 604 906 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 8 050 zł.
Opis płatności:
harmonogram płatności skorelowany z postępami prac budowlany.ch.
Warunki rezerwacji:
bezpłatna rezerwacja 3 dni, umowa rezerwacyjna 30 dni - warunkiem jej trwania jest wpłacenie 5.000zł opłaty rezerwacyjnej..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości od 8 do 9 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legionów 66 - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Legionów 66 - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Legionów - Cmentarna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 41 w odległości 360 m, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi w odległości 400 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legionów 66 - Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Profimedic w odległości 130 m, Lekarz w odległości 270 m, NZOZ Multimed w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legionów 66 - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legionów 66 - Etap III w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 20.11.2020
Data aktualizacji: 12.05.2021
MS Investments logo

MS Investments

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Legionów 66, 90 -703 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: