Jurajska Plaza

Kielceul. Jurajska 1

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Jurajska-Plaza - Najlepsze miejsce na Twoje gniazdko w Kielcach !!!

W pierwszym etapie powstanie 2 nowoczesne , sześciokondygnacyjne budynki z nowo zaaranżowanymi , komfortowymi mieszkaniami .

Na parterze jednego z nowo powstających budynków znajdzie się Centrum Sportowe , gdzie oprócz już istniejących kortów tenisowych i badmintonowych znajdzie się : tenis stołowy , bilard , kręgielnia , gabinet odnowy biologicznej , sportowy pub . W dalszej perspektywie ( realizacja II etapu ) będzie tam jeszcze klub fitness i siłownia . Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze wszystkich tych atrakcji praktycznie nie ruszając się z miejsca ! Inwestycja ta , to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby klienta - połączenie pragnienia zamieszkania w cichym i spokojnym miejscu, z dala od codziennego zgiełku , ze wszelkimi wygodami i zaletami mieszkania w Centrum Miasta ( bezpośrednia bliskość sklepu , szkoły , przedszkola , ośrodka rekreacyjnego , etc ) bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych . Nasze nowatorskie spojrzenie na potrzeby wyedukowanego i świadomego swoich potrzeb mieszkańca nie ma precedensu w Naszym Mieście . Do tej pory podobne inwestycje powstawały tylko w większych miastach , teraz rozwiązania te będą dostępne również dla mieszkańców Kielc. Oferta Spółki jest skierowana do bardzo szerokiej grupy społeczeństwa , przy czym żadnej z tych grup nie każemy płacić za nasze rozwiązanie zbyt wygórowanych stawek . U nas ceny 1m2 mieszkań skalkulowane są już od 3.999 zł/m2 brutto !!!

Inwestycja z lokalami użytkowymi Jurajska Plaza znajduje się w Kielcach, ul. Jurajska 1 (4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera MRK Polska Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Jurajska Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Budynki posiadają do 6 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Jurajska Plaza

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
usługi w budynku, klub fitness, monitoring, plac zabaw
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze