Villa Sucholeska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielińskiego, oferowane bezpośrednio przez More Place Sp. z o.o.

poznański, Suchy Las, ul. Zielińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 243 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Sucholeska

11 zdjęć

Villa Sucholeska
Villa Sucholeska
Villa Sucholeska
Villa Sucholeska

Opis Inwestycji

W gminie Suchy Las pod Poznaniem, powstał kompleks Villa Sucholeska, znajdujący się przy ul. Zielińskiego (0,5 km od Poznania). To 2 kameralne wille – Villa Sucholeska I oraz Villa Sucholeska II, zrealizowane przez dewelopera More Place S.A. W ich wnętrzu znajduje się łącznie 8 przestronnych mieszkań, a każde składa się z dwóch kondygnacji.

Funkcjonalna konstrukcja willi zapewnia odrębność mieszkań. Lokale mają osobne wejścia, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się komfortowo. Mieszkania przygotowane są w standardzie deweloperskim oraz gotowe do odbioru. Umożliwiamy również realizację kompleksowego wykończenia „pod klucz”.

Każdy lokal posiada do swojej wyłącznej dyspozycji:

- ogród na dachu, gotowy do zagospodarowania,

- ogród tradycyjny, zagospodarowany,

- miejsce postojowe na terenie posesji.

Inwestycja Villa Sucholeska znajduje się w Suchym Lesie, ul. Zielińskiego (0.5 km od Poznania), została zrealizowana przez More Place Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Sucholeska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Sucholeska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców More Place Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Villa Sucholeska zlokalizowana jest przy ul. Zielińskiego, w gminie Suchy Las - około 10km od centrum Poznania, blisko zielonych terenów, obiektów rekreacyjno-kulturowych i punktów usługowo-handlowych. Obie wille położone są przy ślepej ulicy, dlatego ruch samochodowy jest znacznie ograniczony, a w okolicy panuje cisza i spokój.

Suchy Las to miejscowość gminna, która znajduje się w północnej części powiatu poznańskiego i otoczona jest z trzech stron terenami należącymi do miasta Poznań. Odległość z miejscowości do poznańskiej starówki wynosi zaledwie 8 km, toteż na obszarach Suchego Lasu mieszka obecnie ponad 6 tys. osób i wciąż powstają nowe budynki mieszkaniowe. Na nową zabudowę składają się: niskie bloki mieszkalne (np. Osiedle Poziomkowe) oraz domy szeregowe i jednorodzinne. W miejscowości zlokalizowane są duże kompleksy handlowe: Nowy Rynek i Galeria Sucholeska, a także zakłady produkcyjne z branży: budowlanej, ogrodniczej, poligraficznej, meblowej i odzieżowej oraz liczne salony samochodowe. Popularnymi miejscami rozrywki są min. Park Wodny Octopus i kręgielnia. W pobliżu Suchego Lasu rozciąga się Las Moraski, a w odległości 15 km od miejscowości leży Jezioro Kierskie. Najważniejszą arterią jest ul. Obornicka, która umożliwia dojazd do Poznania i łączy się z drogą S11. Komunikację z Poznaniem zapewniają autobusy ZKP Suchy Las.

Komunikacja

Autobusy należące do Zakładu Komunikacji Publicznej Suchy Las obsługują 6 połączeń, zapewniając komunikację pomiędzy północną i centralną częścią Poznania a miejscowościami znajdującymi się w obrębie gminy. Najbliższe stacje PKP to: oddalony o 4 km od miejscowości dworzec w Złotnikach i oddalona o 7 km stacja Poznań-Wola. W odległości 12 km od Suchego Lasu zlokalizowany jest Port Lotniczy Poznań-Ławica. Główną arterią Suchego Lasu jest ul. Obornicka, która za Złotkowem łączy się z drogą S11.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Sucholeska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Villa Sucholeska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suchy Las/Łąkowa n/ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Sucholeska w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.01.2016
Data aktualizacji: 11.10.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: