Długa Residence

Kraków, Stare Miastoul. Długa 24

Długa Residence

Ceny od: 18 500 brutto/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Monea Properties

  • Spełniające kryteria (35)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (35)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (brutto)
M-11261
-
M-21261
-
M-31281
-
M-41261
-
M-51291
-
M-61331
-
M-71261
-
M-81361
-
M-121301
-
M-131262
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Długa Residence to unikalna i całkowicie nowa inwestycja realizowana od podstaw w centralnej części Krakowa. Obiekt nawiązywać będzie do zabytkowych XIX-wiecznych kamienic z tradycyjnym podziałem elewacji na poziomie parteru wykończonego kamieniem. We wnętrzu zachowane zostaną istniejące klimatyczne piwnice z oryginalnymi ceglanymi stropami oraz historyczne elementy ozdobne. Od strony oficyny obiekt posiadać będzie duże, przeszklone powierzchnie, nadające mu nowoczesnego charakteru.
Pięciopiętrowa rezydencja będzie mieścić łącznie 38 jedno i dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 25 do nawet 300 m2. Dbając o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców, każde z mieszkań wyposażone zostanie w takie udogodnienia, jak nawiewno-wywiewna wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, wideodomofon oraz inteligentny system do zdalnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją z możliwością rozbudowy o kolejne moduły.

Ponadto mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji m.in. czynną przez całą dobę recepcję, wydzielone miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej, cichobieżną szybką windę połączoną z garażem oraz strefę fitness-SPA z sauną zlokalizowaną w zabytkowej, klimatycznej piwnicy. Kamienica wyposażona zostanie w monitoring części wspólnych, a na parterze mieścić się będą lokale użytkowe.

Inwestycja przy ulicy Długiej 24 została pomyślana tak, by jej mieszkańcy mogli pozwolić sobie na prawdziwy wypoczynek. Jednym z udogodnień dla mieszkańców będzie możliwość korzystania z sauny bez opuszczania rezydencji. Osoby dbające o kondycję fizyczną i lubiące wysiłek z pewnością docenią siłownię i salę fitness. Oba pomieszczenia zostaną wykończone z troską o każdy szczegół i wyposażone w nowoczesny sprzęt treningowy. W strefie fitness-SPA znajdzie się również miejsce specjalnie przeznaczone do ćwiczeń jogi. Duże lustra, maty, odpowiednie oświetlenie – nie zabraknie niczego by uzyskać wewnętrzną harmonię.

Długa Residence – to idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania o wysokim standardzie, położonego w centralnej części miasta.

Inwestycja Długa Residence znajduje się na Starym Mieście, ul. Długa 24 (1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Monea Properties. Inwestycja Długa Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 87 m². Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Długa Residence pozostało na sprzedaż 35 mieszkań o powierzchni od 25 do 87 m² w cenie od 18 500 zł/m².

Szczegóły inwestycji Długa Residence

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 180 do 330 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

Budynek frontowy wraz z dwoma bocznymi oficynami o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej z funkcją garażu (10 miejsc postojowych) Tarasy nad garażem i parterem – w systemie odwróconym z płytami tarasowymi na podkładach systemowych Taras zielony w systemie odwróconym z warstwą wegetacyjną - roślinność ekstensywna CZĘŚCI WSPÓLNE : RECEPCJA z monitoringiem – na I piętrze SAUNA i SIŁOWNIA – w kondygnacji podziemnej SCHODY/KLATKA SCHODOWA/KORYTARZE – płyty z kamienia naturalnego lub płytki gresowe ŚCIANY, SUFITY - tynk z gładzią gipsową, malowane farbą na gotowo WINDA – cichobieżna elektryczna, wykończenie kabiny – stal nierdzewna, lustro OKNA/WITRYNY – ślusarka aluminiowa INSTALACJE ELEKTRYCZNE – instalacja oświetlenia, oprawy oświetleniowe, czujniki ruchu INSTALACJE NISKOPRĄDOWE – instalacja TV, SAT, instalacja telefoniczna, instalacja wideo domofonowa, instalacja świałowodowa ŚMIETNIK – wydzielone pomieszczenie w kondygnacji podziemnej, płytki gresowe, drzwi stalowe, oświetlenie BALUSTRADY KLATKI SCHODOWEJ I BALKONOWE – balustrady klatki schodowej - stalowe malowane proszkowo, wykonane na wzór balustrad istniejących, balustrady balkonowe na elewacji frontowej- istniejące odnowione, balustrady na balkonach oficyn i tylnej elewacji budynku frontowego- szklane ze szkła bezpiecznego MIESZKANIA : PODŁOGA – wylewka betonowa zatarta maszynowo ŚCIANY/SUFITY – tynki gipsowe maszynowe, łazienki – tynk cementowo-wapienny OKNA - drewniane lub PCV z mikrouchyłem, 3-szybowe PARAPETY – wewnętrzne kamienne, konglomeratowe, zewnętrzne- z blachy aluminiowej lub ocynkowanej powlekanej DRZWI WEJŚCIOWE - antywłamaniowe klasy C INST. WOD-KAN, C.O. – instalacja z PCV rozprowadzona w warstwach posadzki, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej MPEC, indywidualne liczniki ciepła, wody zimnej i ciepłej zlokalizowane na klatce schodowej, w łazience - wykonane podejścia wody i kanalizacji, grzejnik drabinkowy, w kuchni- wykonanie podejścia wody i kanalizacji pod zlewozmywak i zmywarkę, grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi lub grzejniki stalowe kanałowe zgodnie z projektem branżowym INST. WENTYLACJI I KLIMATYZACJI – wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła w części mieszkalnej, w lokalach usługowych wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna bez rekuperacji, instalacja klimatyzacji – w części mieszkalnej i usługowej INST. ELEKTRYCZNA – 1-fazowa z osprzętem (gniazda, wyłączniki), 3-fazowa w kuchni zakończona puszką, tablica bezpiecznikowa mieszkaniowa INST. NISKOPRĄDOWE – instalacja telefoniczna, instalacja TV, SAT, instalacja wideo domofonowa, dzwonek do drzwi wejściowych, instalacja światłowodowa, skrzynka dla instalacji niskoprądowej WYPOSAŻENIE - wideo domofon, skrzynki pocztowe

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon, taras
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 10 miejsc
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 35 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 25 do 87 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe
Ceny mieszkań (brutto):
Koszt metra kwadratowego wynosi od 18 500 zł
Opis płatności:Raty płatne zgodnie z harmonogramem.
Warunki rezerwacji:Umowa rezerwacyjna, opłata rezerwacyjna zwracana w przypadku nie zawarcia umowy deweloperskiej.
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

Monea Properties

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:09:00 - 17:00
  • Wtorek:09:00 - 17:00
  • Środa:09:00 - 17:00
  • Czwartek:09:00 - 17:00
  • Piątek:09:00 - 17:00
+48 12 291 63 92

Najbliższe inwestycje