Scala

Gdańsk, Śródmieścieul. Podwale Przedmiejskie

Scala

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

 • Spełniające kryteria (62)
 • Dla inwestora (0)
 • Pokaż wszystkie (62)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (brutto)
B.0.1158Parter
-
A.1.71681
-
A.1.81311
-
A.2.11332
-
A.2.71682
-
A.2.81312
-
B.2.11712
-
C.2.41262
-
A.3.11333
-
A.3.71683
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania.

Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię.

To skrócenie czasu od odbioru do zamieszkania, oszczędność czasu i nerwów, ograniczenie uciążliwości długotrwałych sąsiedzkich remontów oraz szybszy zwrot z inwestycji, w przypadku zakupu pod wynajem.

Wykończenie jest dostępne w trzech ponadczasowych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z pełną gamą aranżacji.

W przestrzeni osiedla powstaną przytulne zielone alejki oraz bogate aranżacje roślinne nawiązujące do dawnych śródmiejskich ogrodów. Na osiedlu pojawi się ponad 4500 nowych roślin, tworzących wspaniałe zielone otoczenie między budynkami. Wśród nich znajdą się szlachetne gatunki, które historycznie były ozdobą ulic Gdańska.

Przedproże to charakterystyczne dla gdańskich śródmiejskich kamienic podwyższenie i wysunięcie poziomu -1 poza obrys budynku, tworzące taras z balustradą.

Z inspiracji tym elementem architektonicznym powstały prywatne, niedostępne dla oka przechodniów ogródki apartamentów Scala. Gdańscy mieszczanie XVIII i XIX wieku cenili tę część Śródmieścia za prywatność i bujną zieleń. Oddzielone cokołem od traktu pieszego i drogowego zielone tereny, to przywrócenie tradycji miejskich ogródków w tej lokalizacji.

Najwyższa kondygnacja została wycofana względem elewacji budynku, ściany zostały pokryte pnącym bluszczem, zapewniając wyższe poczucie prywatności oraz dając przestrzeń do aranżacji zielonych tarasów.

Kolorowe wąskie kamienice, spichlerze, baszty, kościoły, imponujące ceglane gmachy. Ogrom architektonicznych detali zapisanych w historii miasta na przestrzeni epok.

Architektura Scali jest pełna nowoczesnych interpretacji historycznej zabudowy Śródmieścia. Elewacja pokryta ceramiką wysokiej klasy nadaje typowo gdański charakter ceglanych zabytków. Współczesna forma w kreatywny sposób eksploruje historyczne style gdańskiej architektury.

Elementy detalu nawiązują do zmiennych motywów układania cegły, odzwierciedlając dawne pionowe i poziome podziały elewacji, ryzality okienne i zdobienia. Zróżnicowane formy wykończenia balkonów, zielone tarasy na najwyższych poziomach i wyniesienia podziemnej kondygnacji nadają charakteru. Każdy budynek Scali ma własny, unikalny sposób prowadzenia detalu architektonicznego.

Inwestycja Scala znajduje się w Śródmieściu, ul. Podwale Przedmiejskie (1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Moderna Holding.Inwestycja Scala jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 530 lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 123 m². Budynki posiadają do 6 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Scala pozostały na sprzedaż 62 mieszkania o powierzchni od 26 do 123 m².

Szczegóły inwestycji Scala

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 530 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 265 do 275 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski podwyższonyWykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon, taras, ogródek
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, usługi concierge, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępne są 62 mieszkania
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 26 do 123 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe
Ceny mieszkań (brutto):
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 416 898 zł a najdroższa 1 900 920 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

 • Last Minute

  Wykończenie pod klucz w cenie apartamentu!

Najbliższe inwestycje