6 Sierpnia 42

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. 6 sierpnia, oferowane bezpośrednio przez M&K Concept

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. 6 sierpnia 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

6 Sierpnia 42

4 zdjęcia

6 Sierpnia 42
6 Sierpnia 42
6 Sierpnia 42
6 Sierpnia 42

Najbliższe inwestycje

 • Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

 • Piotrkowska 44
  od: 6 642 zł/m2
  Pod wynajem

  Vision Development

 • Manu Park

  Real Development Group

Opis Inwestycji

Nowe lokale usługowe do wynajęcia od 60 do 300 m2. Róg 6-go Sierpnia /Żeromskiego.

Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, parking podziemny, monitoring zdalny oraz

infrastruktura teleinformatyczna.

Szczegółowe informacje www.6sierpnia42.pl

Dodatkowe informacje pod numerem :

tel. 784 208 299

e-mail: [email protected]

Inwestycja 6 Sierpnia 42 znajduje się w Starym Polesiu, ul. 6 sierpnia 42 (1.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez M&K Concept.

Inwestycja 6 Sierpnia 42 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji 6 Sierpnia 42 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli M&K Concept przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 6 Sierpnia 42 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - pl. Barlickiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: "KODEKS" Biuro Usług Prawnych i Szkolenia w odległości 170 m, Ośrodek Edukacji i Kultury Ekologicznej w odległości 310 m, SEKA S.A. w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 6 Sierpnia 42 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDAX w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 6 Sierpnia 42 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Małpka Express, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 6 Sierpnia 42 w odległości 300 m znajduje się One On One Studio, w odległości 320 m znajduje się WakeUp Fitness, w odległości 350 m znajduje się Instytut Krav Maga.

Data publikacji: 25.06.2018
Data aktualizacji: 14.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: