Villa Nova

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MHR Development

żyrardowski, Żyrardów, ul. Ziołowa
Ceny od: 4 200 zł brutto/m2
Villa Nova

4 zdjęcia

Villa Nova
Villa Nova
Villa Nova
Villa Nova

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Villa Nova dostępnych jest 10 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

NATURA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Nowoczesne osiedle zamknięte Villa Nova powstało z myślą o osobach, chcących wyrwać się z codziennego zgiełku i szumu miasta. Jedyny szum towarzyszący mieszkańcom tego osiedla to odgłos ptaków, drzew i wody z położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Żyrardowskiego. Bliskość terenów zielonych oraz kameralny charakter zabudowy sprawia, że w tym miejscu można wypocząć, poobcować z naturą, ale również aktywnie spędzać czas. Jest to miejsce wyjątkowe dla każdego. Reasumując – osiedle o niskiej zabudowie dającej dużo przestrzeni oraz światła oferuje życie w mieście bez kompromisów, łącząc wygodę użytkową miejskiego mieszkania z zaletami przytulnego jednorodzinnego domu.

Inwestycja Villa Nova znajduje się w Żyrardowie, ul. Ziołowa (23.2 km od Sochaczewa), jest realizowana przez dewelopera MHR Development.

Inwestycja Villa Nova jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 24 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Villa Nova pozostało na sprzedaż 10 nowych domów o powierzchniach od 90 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 443 394 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 do 106 m2 w cenie od 443 394 zł (10 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MHR Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 10 domów w tym 10 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
od 90 do 106 m².
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 443 394 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 200 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Żyrardów nazywany sypialnią Warszawy, usytuowany jest 45 km od stolicy. Świetny dojazd samochodem (ok. 35 min. – możliwość wyboru trasy autostradą A2 lub drogą ekspresową S8), dogodne połączenia kolejowe o częstotliwości co kilkanaście minut oraz kursujące na tej linii najnowocześniejsze pociągi (ok. 25 min.) sprawiają, iż do centrum Warszawy dostaniemy się błyskawicznie. W kolejny atut niewątpliwie wpisuję się zlokalizowany niecałe 8 km od przedmiotowej inwestycji Suntago Park of Poland – największy park wodny w Europie. Do najbliższej okolicy osiedla należy: • Zalew Żyrardowski z plażą • Przystanek transportu miejskiego • Infrastruktura rowerowa • Tereny rekreacyjne • Parking • Szkoła • Stadnina koni • Market oraz stacja paliw

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Villa Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza/Roszarnicza.

Data publikacji: 11.05.2020
Data aktualizacji: 19.03.2021
MHR Development logo

MHR Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. 1 Maja 14, Żyrardów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: