Aleksandria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mermaid Properties Sp. z o.o.

zgierski, Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Aleksandria

28 zdjęć

Aleksandria
Aleksandria
Aleksandria
Aleksandria

Najbliższe inwestycje

  • Villa Romanów
    od: 5 660 zł/m2

    Villa Romanów Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Aleksandria tworzą łącznie cztery nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, wzniesione na działce o powierzchni 13.128 m2. Budowa kompleksu przebiegać będzie etapowo: w etapie pierwszym wybudowany zostanie jeden budynek mieszczący 63 mieszkania, w następnym II etapie powstał budynek D oddany w 4 Q 2014, III etap to budowa budynku C która rozpoczęła się w 4Q 2015 i zostanie oddana do użytku w 4Q 2016r. Zakończenie budowy IV etapu nastąpi w I Q 2020.

Inwestycja Aleksandria znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0.6 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Mermaid Properties Sp. z o.o..

Inwestycja Aleksandria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleksandria pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 79 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mermaid Properties Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 207 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (30)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleksandria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Aleksandria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Piłsudskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandria znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKJOWE "KOLOROWE KLOCKI" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleksandria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 350 m, Lekarz w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleksandria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się InterMarche, w odległości 300 m znajduje się Z Dymu, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandria w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 16.03.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: