Gdyńska 41

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Maxbud Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Gdyńska 41
Ceny od: 6 300 zł brutto/m2
Gdyńska 41

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gdyńska 41 dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Obiekt składa się z sześciu kondygnacji, na których zaprojektowano 22 mieszkania 2 i 3-pokojowe o metrażu od 39 do 66 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują jasne, przestronne wnętrza i duże balkony. Na poziomie -1 znajdzie się podziemny garaż z windą. Miejsca postojowe zlokalizowane będą też na zewnątrz budynku. Atrakcyjny wygląd budynku gwarantuje zastosowanie nowoczesnych standardów budowy z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych wysokiej klasy.

Inwestycja Gdyńska 41 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Gdyńska 41 (4.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Gdyńska 41 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdyńska 41 pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 39 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 51 m2 w cenie od 309 000 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 66 m2 w cenie od 364 000 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 66 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 309 000 do 450 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 6 768 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Gdyńska 41 znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizację budynku wybraliśmy bardzo starannie myśląc o tych, którzy cenią sobie zarówno bliskość centrum miasta, jak i możliwość odpoczynku w cichej, zielonej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku przy Hipotecznej, bliskość Parku Julianowskiego, liczne placówki edukacyjne i medyczne, oraz rozbudowana infrastruktura usługowa, zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Doskonałą komunikację z każdą częścią miasta gwarantują przebiegające nieopodal główne arterie miasta- al. Włókniarzy, ul. Zgierska, oraz ul. Limanowskiego.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdyńska 41 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Gdyńska 41 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hipoteczna - Pojezierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdyńska 41 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 143 w odległości 110 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" w odległości 170 m, Ośrodek Nadzoru i Szkolenia BHP w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gdyńska 41 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Władysława Biegańskiego w odległości 430 m, Szpital w odległości 470 m, Instytut Medycyny Pracy im. prof. dr. med. Jerzego Nofera w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdyńska 41 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 80 m znajduje się Eko Bene, w odległości 110 m znajduje się Piekarenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdyńska 41 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 18.06.2020
Data aktualizacji: 15.04.2021
Maxbud Development logo

Maxbud Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Skłodowskiej-Curie 26 lok.1 90-571 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: