Royal Tulip Warsaw Apartments

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Marvipol Development

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Grzybowska 51
Royal Tulip Warsaw Apartments

7 zdjęć

Royal Tulip Warsaw Apartments
Royal Tulip Warsaw Apartments
Royal Tulip Warsaw Apartments
Royal Tulip Warsaw Apartments

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments dostępnych jest 31 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Royal Tulip Warsaw Apartments logo

Royal Tulip Warsaw Apartments to część kompleksu apartamentowców mieszczących się w prestiżowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej 51. To unikalna propozycja na rynku – apartamenty na wynajem zaplanowano do 16 piętra w głównej wieży kompleksu Unique Tower, mierzącej blisko 100 metrów ( 28 pięter). Będzie to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych klasy premium w Polsce.

Royal Tulip Warsaw Apartments to propozycja dla osób poszukujących źródeł pasywnego dochodu.

Pakiet korzyści:

• pierwszy w Europie obiekt Royal Tulip

• pobyt właścicielski w 5–gwiazdkowym standardzie

• zakup lokalu ze statusem mieszkalnym dla przedsiębiorców i osób fizycznych

Apartamenty tworzące kompleks będą w przyszłości wynajmowane gościom obiektu przez profesjonalnego operatora hotelowego, co przełoży się na oszczędność czasu właścicieli lokali oraz możliwość uzyskania wymiernych korzyści finansowych bez osobistego zaangażowania w proces najmu

Prawdziwą dumą Royal Tulip Warsaw Apartments będzie bogata oferta udogodnień:

• najwyższej klasy restauracja,

• klimatyczny lounge bar

• strefy SPA i fitness

• kompleks konferencyjno-biznesowy

Designerskie wnętrza części wspólnych i 5-gwiazdkowy standard apartamentów to gwarancja komfortu, prestiżu oraz najwyższej jakości.

Kompleks apartamentów realizowany przez Marvipol Development Unique Tower Sp. z o.o. będzie funkcjonował w ramach luksusowej, międzynarodowej sieci hotelowej Royal Tulip. Właścicielem marki jest ważny gracz o ugruntowanej pozycji na rynku hotelarskim - Louvre Hotels Group z ponad 6 930 hotelami w 54 krajach. Royal Tulip Warsaw Apartments będzie pierwszym obiektem pod szyldem prestiżowego brandu w całej Europie.

Atrakcyjna lokalizacja obiektu to jedna z największych zalet inwestycji. Bliska Wola, nazywana już „warszawskim Manhattanem”, to dynamicznie rozwijająca się dzielnica biznesowa stolicy. Analizy przewidują, że w ciągu najbliższych kilku lat na Woli powstanie łącznie około 1 mln m2 powierzchni biurowych i usługowych, które z czasem przełożą się na potencjalne 115 tys. miejsc pracy (JLL, Raport ,,Kierunek Wola”). Royal Tulip Warsaw Apartments wraz ze swoją kompleksową infrastrukturą i bogatym zapleczem udogodnień to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dla nowego biznesowego centrum stolicy.

Inwestycja Royal Tulip Warsaw Apartments znajduje się na Mirowie, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marvipol Development.

Inwestycja Royal Tulip Warsaw Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments pozostało na sprzedaż 31 apartamentów o powierzchniach od 28 do 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 35 m2 (29 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marvipol Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 29 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
sala fitness
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 31 apartamentów w tym 31 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 28 do 67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mennica 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła "Cosinus I" w odległości 180 m, Policealna Szkoła Medyczna Cosinus w Warszawie w odległości 180 m, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinety Lekarskie Łucka w odległości 120 m, Medicover w odległości 340 m, Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2019
Data aktualizacji: 31.03.2021
Royal Tulip Warsaw Apartments logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa , Wola ul. Prosta 32

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: