Warszewo Przy Parku

Szczecin, Północ, Warszewoul. Podmokła

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Kameralne osiedle „Warszewo Przy Parku” to 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone, zlokalizowane z dala od ruchliwej ulicy. W okolicy znajduje się park, a także przychodnia, sklepy i nowa szkoła. To zaciszne, otoczone zielenią, wprost wymarzone dla rodzin miejsce, którego atutem jest cisza, spokój i czyste powietrze.

Każdy apartament będzie mieć do dyspozycji dwa miejsca parkingowe i ogródek, a także kompletną instalację teleinformatyczną i alarmową. Mieszkania zostaną też wyposażone w instalację do centralnego odkurzania. W każdym salonie zaplanowano kominek, którego montaż jest częścią standardowej oferty.

Architektura osiedla wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków, które zostały starannie zaprojektowane na podstawie najnowszych pomysłów i rozwiązań, ze szczególną dbałością o elementy wykończeniowe. Do ich wykonania zastosowane zostaną naturalne, ekologiczne materiały.

Wszystkie budynki będą spełniać najnowszą normę dotyczącą oszczędności energii i izolacji cieplnej. Ściany zostaną dodatkowo ocieplone styropianem. Planujemy wstawić nowoczesne okna posiadające specjalne szklenia, zapewniające maksymalne wykorzystanie energii cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Warszewo Przy Parku znajduje się na Warszewie, ul. Podmokła (4 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Marina Developer Sp. z o.o.. Inwestycja Warszewo Przy Parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Warszewo Przy Parku

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 10 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 263 do 270 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne - 1 lub 2 na życzenie klienta
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, basen
Przyroda:
park

Informacje o deweloperze