Zielone Rondo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lugra

piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 5
Ceny od: 7 650 zł/m2
Zielone Rondo

4 zdjęcia

Zielone Rondo
Zielone Rondo
Zielone Rondo
Zielone Rondo

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zielone Rondo dostępnych jest 7 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

“Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie-Jeziorna. Projekt składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżna winda schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.

Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.

Duże, słoneczne i ustawne apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

Inwestycja Zielone Rondo znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Bielawska 5 (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Lugra.

Inwestycja Zielone Rondo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań w tym 17 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Rondo pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 76 do 108 metrów kwadratowych w cenie od 7 650 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 81 do 85 m2 w cenie od 615 978 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 108 m2 w cenie od 589 387 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lugra przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań w tym 7 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 76 do 108 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 589 387 do 826 659 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 650 do 8 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielono Rondo” zlokalizowane jest na ul. Bielawskiej 7 w Konstancinie-Jeziorna. Zielona okolica, ciekawa, zabytkowa architektura, przepiękny Park Zdrojowy sprzyjają długim rodzinnym spacerom. Konstancin to miasto z wielowiekowymi tradycjami uzdrowiskowymi i kulturalnymi. Tężnie w Parku Zdrojowym i odbywające się w tym miejscu letnie koncerty przyciągają nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i szukających odpoczynku mieszkańców Stolicy. Konstancin to również w pełni ukształtowana infrastruktura miejska – w okolicy inwestycji znajdują się liczne przedszkola, szkoły oraz centra handlowe (np. Stara Papiernia)

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Rondo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Zielone Rondo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna 51.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Rondo znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Egurrola Dance Studio Agustin Marek Egurrola w odległości 400 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Rondo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Piekarnia, w odległości 70 m znajduje się Top Market, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Rondo w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się FIT SENS SIGNATURE BY DIANA KONOPKA.

Data publikacji: 01.07.2019
Data aktualizacji: 14.01.2021
Lugra logo

Lugra

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Adres ul. Karczunkowska 172 02-871 Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: