Segmenty Marysieńki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Królowej Marysieńki, oferowane bezpośrednio przez Leśne Segmenty

wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Segmenty Marysieńki

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Zapraszamy Państwa do zakupu domu z naszej najnowszej inwestycji.

Inwestycja zakończona.

Proponujemy jeden spośród 12 komfortowych segmentów.

Ceny od 489 000 PLN.

Zaletą segmentu jest to, że od góry do dołu jest Twój. Parter, I piętro i poddasze tylko dla Ciebie i Twoich bliskich!

Budynki zlokalizowane są w Markach przy ul. Królowej Marysieńki 32 pośród nowoczesnej zabudowy.

Powierzchnia segmentu to 138m2 (98 m2 użytkowa + 40 m2 poddasze do zagospodarowania samodzielnie).

Każdy z segmentów posiada własny ogród, podjazd, bramę wjazdową oraz furtką.

Inwestycja Segmenty Marysieńki znajduje się w Markach, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Leśne Segmenty.

Inwestycja Segmenty Marysieńki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Marysieńki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Leśne Segmenty przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Media / przyłącza 1. Woda miejska - własny licznik umowa 2. Kanalizacja miejska – rozliczenie według zużycia własnego wody 3. Gaz – własny licznik i umowa 4. Energia elektryczna - własny licznik i umowa 5. Internet – kablowy lub radiowy dostępny w ulicy Królowej Marysieńki obok budynku. Wyposażenie w standardzie lokalu 1. Instalacja przygotowana do montażu kominka 2. Piec kondensacyjny z zasobnikiem Termet Integra 20 3. Ogrzewanie podłogowe – cały parter, Ip. – łazienka i komunikacja. 4. Grzejniki typu „Purmo” w sypialniach na I p. 5. Osprzęt elektryczny (włączniki, gniazdka) 6. Parapety wewnętrzne 7. Instalacja sieci komputerowej na parterze, I piętrze i poddaszu. Podstawowe materiały i instalacje wykonane podczas realizacji inwestycji - Ściany parteru, pierwszego i poddasza wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERM DRYFIX Wienerberger o grubości 25cm (ściany zewnętrzne budynku) - Pokrycie dachu: blachodachówka, obróbki blacharskie oraz orynnowanie z PCV w kolorze blachodachówki i okien - Stolarka zewnętrzna - energooszczędne okna 3-szybowe PCV profil VEKA - Drzwi wejściowe metalowe, energooszczędne - Wylewki betonowe z ociepleniem - Elewacja budynku - styropian gr. 20cm, tynk w kolorze - Tynki wewnętrzne gipsowe, niemalowane - Instalacja domofonowa(bez osprzętu, kabel doprowadzony do furtki) - Instalacja komputerowa w salonie, do pieca CO, tablicy rozdzielczej, sypialnia na Ip. - Doprowadzone zasilanie do napędu bramy - Instalacja telewizyjna - Centralne ogrzewanie gazowe - instalacja rozprowadzona w rurach wielowarstwowych wraz z ogrzewaniem podłogowym - Trójfazowy wpust do podłączenia kuchni elektrycznej (bez osprzętu), - Instalacja alarmowa (bez osprzętu) – przygotowanie do montażu instalacji z sygnalizatorem - Instalacja wodno-kanalizacyjna w systemie PCV (wyciszone) - Ogrodzenie oddzielające segmenty sąsiednie wykonane z paneli ogrodzeniowych. - Ogrodzenie frontowe (furtka, brama (bez napędu), ogrodzenie między sąsiednim lokalem) - Ogródki - teren wyrównany - Każda segment z własnym wjazdem z ulicy

Konstrukcja budynku

Murowana - cegła ceramiczna Porotherm Dryfix

Dach

Blachodachówka

Elewacja

Elewacja przestrzenna o grubości 20cm styropianu,

Stolarka okienna

Okna zrealizowane z profilu Veka i pakietu 3 szyb.

Balkony

Brak

Parapety zewnętrzne

TAK

Parapety wewnętrzne

TAK

Instalacje

TAK

Ogrzewanie

TAK - własny piec

Wentylacja

Grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

Ogrzewanie podłogowe + podłączenie grzejnika standardowego na ścianie.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Marysieńki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Segmenty Marysieńki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Graniczna 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Marysieńki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Prima Park, w odległości 500 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 04.12.2018
Data aktualizacji: 31.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: