Rezydencja Eliza

Warszawa, Ochota, SzczęśliwiceUl. Elizy Orzeszkowej 14

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Zabudowa kwartału ulic Orzeszkowej, Piotrkowskiej, Opaczewskiej i Bitwy Warszawskiej to architektoniczny przekrój historii Warszawy.  Są tu przedwojenne  kamienice z lat 30., budynki osiedla nauczycielskiego z przełomu lat 60. i 70. oraz realizacje z końca lat 90.  XX. wieku.  Do współpracy zaprosiliśmy uznane biuro projektowe, którego możliwości mieliśmy okazję już poznać. Pracownia Fiszer Atelier 41, założona przez Stanisława Fiszera, od dawna nawiązuje do dobrych wzorców architektury modernistycznej: już projekty zrealizowane wiele lat temu we Francji jasno określiły kierunek, w którym podąża pracownia. Bryła budynku jest prosta, jej dekorację i końcowy wizerunek kształtuje detal: drewniane okna, stalowe balustrady i przegrody balkonowe, kamienne wykończenie części wspólnych oraz fragmentów elewacji, a także znane z wielu paryskich realizacji charakterystyczne odlewy aluminiowe umieszczone na frontowej ścianie budynku. Zadbano także o to, żeby każdy możliwy fragment przestrzeni wykorzystany został  na zorganizowaną zieleń -nawet na dachu garażu zaprojektowano potężne donice, które zostaną obsadzone roślinnością. Chcemy, żeby “Rezydencja Eliza” miała charakter eleganckiej , tradycyjnej, ale współczesnej kamienicy z portierem, nawiązującej do najlepszych wzorców.

Gwarantowana 7% stopa zwrotu przez 3 lata z wynajętego lokalu lub lokal na własną działalność.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Rezydencja Eliza znajduje się na Szczęśliwicach, Ul. Elizy Orzeszkowej 14 (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Laor Development Sp. z o.o.. Inwestycja Rezydencja Eliza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 10 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne.

Szczegóły inwestycji Rezydencja Eliza

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 360 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
park

Informacje o deweloperze