Osiedle Cztery Kąty

Gdańsk, MatarniaUl. M.Słabego

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni dostęp do jednego z największych w Trójmieście centrów handlowych – Parku Handlowego Matarnia. W sąsiedztwie osiedla znajduje się także infrastruktura edukacyjna i placówki służby zdrowia. Po godzinach na miłośników aktywnego wypoczynku czekają krzyżujące się w pobliżu osiedla szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, które wiodą przez Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz w stronę brzegu morza i do Szwajcarii Kaszubskiej.Osiedle sąsiaduje z obwodnicą S6, którą bez przeszkód można kontynuować jazdę w kierunku południa Gdańska, Sopotu i Gdyni. Finał budowy Osiedla Cztery Kąty zbiegnie się z terminem zakończenia rozbudowy Trasy Słowackiego na odcinku do centrum Wrzeszcza. Mniej niż 5 minut jazdy dzielić będzie też osiedle od węzła drogowego Karczemki i trasy W-Z. Dodatkowo w sąsiedztwie planowany jest przystanek Kolei Metropolitalnej, która w perspektywie kilku lat połączy centrum Gdańska, port lotniczy i centrum Gdyni.Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach ceniących komfort, przestrzeń i kontakt z otoczeniem. Udało nam się osiągnąć bardzo funkcjonalny układ przestrzenny mieszań, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Przeszklone balustrady ułatwiają kontakt z otaczającą naturą. Strefa mieszkalna osiedla jest miejscem spokojnego wypoczynku. Oddzieliliśmy ją od strefy ruchu kołowego, obejmującej podziemny garaż i bezpośredni wyjazd do bramy osiedla.

Lokalizacja

Osiedle Cztery Kąty usytuowane jest w sąsiedztwie lasów Matemblewa, na samym końcu spokojnej ulicy Majora Słabego. Matarnia to dzielnica chętnie wybierana przez osoby ceniące sobie ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu natury. Wystarczy uchylić okno w mieszkaniu, by cieszyć się szumem drzew i śpiewem ptaków. Otaczające osiedle lasy Matemblewa z rezerwatem Doliny Strzyży stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Od wiosny do jesieni można cieszyć się jazdą na rowerze po leśnych ścieżkach, a zimą założyć narty i szusować na morenowych pagórkach. Indywidualne czy rodzinne spacery w tych pięknych lasach są prawdziwą przyjemnością. Wyjście z psem, nawet na kilka minut, to w takim otoczeniu świetny relaks. Zwolennicy dłuższych wycieczek znajdą dla siebie szlaki prowadzące zarówno nad morze jak i nad kaszubskie jeziora.

Inwestycja Osiedle Cztery Kąty znajduje się w Matarni, Ul. M.Słabego 0jest realizowana przez dewelopera KRJ Sp. z o.o..Inwestycja Osiedle Cztery Kąty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 1 kondygnacja wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Osiedle Cztery Kąty

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
las

Informacje o deweloperze

KRJ Sp. z o.o.