Osiedle Goplany

Gdańsk, Chełm I Gdańsk PołudnieUl. Goplańska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle Goplany to kompleks 8 budynków jedno lub dwurodzinnych położonych na działkach o powierzchni od 570 m2 do 1500 m2. W ofercie posiadamy 3 typy nieruchmości: 113,8 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem 23,1 m2151.5 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem 21 m2269 m2 powierzchni mieszkalnej z garażem dwumiejscowym 36,9 m2 Chcielibyśmy zwrócić uwagę na budynek o powierzchni 113,8 m2, który projektowaliśmy wychodząc na przeciw licznych zapytań osób zainteresowanych kupnem nowej nieruchomości.Domy oddawane są do użytku w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość tzw. wykończenia 'pod klucz’, na podstawie odrębnej, szczegółowej umowy z klientem.Układ wenętrzny domów projektowany jest w uzgodnieniu z klietem, zamieszczone na stronie karty domów stanowią jedynie naszą propozycję rozwiązania wnętrza. Istnieje również możliwość wykonania budynku z zastosowaniem zamiennych rozwiązań technicznych i materiałowych.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Goplany znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, Ul. Goplańska 0jest realizowana przez dewelopera K&L Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Goplany została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Osiedle Goplany

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 12 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
las

Informacje o deweloperze

K&L Sp. z o.o.