Starodomaszowska

Kielceul. Starodomaszowska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Nowa inwestycja Starodomaszowska to budynek wielolokalowy o konstrukcji szkieletowej, żelbetowej. Wypełnienie ścian z cegły silikatowej. Budynek pięciokondygnacyjny podpiwniczony z własną kotłownią gazową i dwoma windami. Na parterze przewidziano dziewięć lokali usługowych,na pierwszym piętrze dziesięć lokali usługowych i cztery mieszkalne, na drugim piętrze piętnaście lokali mieszkalnych, na trzecim piętrze piętnaście lokali mieszkalnych, na czwartym piętrze dwanaście lokali mieszkalnych. W piwnicach budynku przewidziano miejsca postojowe (65) i komórki lokatorskie (37). Budynek wykonywany według projektu sporządzonego przez pracownię projektową: Marcin Kamiński Bartosz Bojarowicz Architekci S.C.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Starodomaszowska znajduje się w Kielcach, ul. Starodomaszowska (1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Kasiński Investment Sp. z o.o.. Inwestycja Starodomaszowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 9 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Starodomaszowska

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
winda, własna kotłownia
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze