Słoneczna Polana

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kapital Nieruchomości

kłodzki, Kudowa-Zdrój, ul. Bluszczowa
Słoneczna Polana

26 zdjęć

Słoneczna Polana
Słoneczna Polana
Słoneczna Polana
Słoneczna Polana

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Polana dostępnych jest 19 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Słoneczna Polana logo

Słoneczna Polana to nowoczesne, prestiżowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu - począwszy od wysokiego standardu samych apartamentów, a skończywszy na unikatowej okolicy.

PODANA CENA JEST CENĄ ŁĄCZNĄ BRUTTO, NA KTÓRĄ SKŁADA SIĘ POWIERZCHNIA MIESZKANIA JAK I POWIERZCHNIA BALKONU/TARASU/OGRÓDKA.

LOKALE MIESZKALNE

Na trzech piętrach Budynku B1 zlokalizowanych zostało 31 nowoczesnych lokali mieszkalnych, doskonałych zarówno dla osób prywatnych, jak i atrakcyjnych dla inwestorów. Metraż najmniejszego mieszkania wynosi około 31 m2, a metraż największego wynosi około 75m2. Lokale są w pełni funkcjonalne oraz ustawne. Dodatkowym atutem Inwestycji jest podziemny garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie Inwestycji znajduje się także 16 miejsc postojowych naziemnych.

BUDYNEK

Budynek bardzo dobrze koresponduje z okolicą oraz wpisuje się w architekturę sąsiadującej przestrzeni. Budynek wyposażony jest w windę. Wewnątrz budynku zainstalowana została niezwykle nowoczesna wentylacja mechaniczna. Wewnętrzna przestrzeń działki to dużo zieleni, która doskonale komponuje się z otoczeniem osiedla. Stanowi ona idealną harmonię dla nowoczesnej architektury, nadając Słonecznej Polanie parkowego charakteru.

LOKALIZACJA

Inwestycja Słoneczna Polana zlokalizowana jest w Kudowie-Zdroju – miejscowości o walorach uzdrowiskowych, położonej na południowych stokach Sudetów Środkowych, w masywie Gór Stołowych. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od ul. Bluszczowej, zaledwie kilka kroków od Parku Zdrojowego – największej atrakcji tego urokliwego miasta. Atutem położenia Inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura rowerowa przejawiająca się w ilości ścieżek. Ponadto, region ten charakteryzuje się całorocznym ruchem turystycznym.

KONTAKT

Zainteresowała Cię ta Inwestycja? Zarezerwuj Swoje mieszkanie już dziś!

Zapraszamy do kontaktu z Biurem sprzedaży: KAPITAL Nieruchomości. W celu omówienia szczegółów związanych z Inwestycją, prowadzimy konsultacje telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we Wrocławiu, Al. Jana Matejki 2c/3, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Inwestycja Słoneczna Polana znajduje się w Kudowie-Zdroju, ul. Bluszczowa (26.3 km od Kłodzka), sprzedaż prowadzi Kapital Nieruchomości

Inwestycja Słoneczna Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych apartamentów. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Polana pozostało na sprzedaż 19 apartamentów o powierzchniach od 27 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 m2 (2 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 59 m2 (15 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 63 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 31 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 19 apartamentów .
Powierzchnie apartamentów:
od 27 do 63 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kudowa-Zdrój to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Uznawane jest za jedno z najstarszych uzdrowisk europejskich. Mieszkańcy, jak i turyści cenią sobie miasto nie tylko za naturalne środowisko, ale również położenie geograficzne. Kudowa-Zdrój usytuowana jest w malowniczej dolinie pomiędzy wzniesieniem Gór Orlickich i skalnymi platformami Gór Stołowych. Kurort znany jest szczególnie z leczniczych właściwości wód mineralnych, których źródło znajduje się na terenie Parku Zdrojowego. Dla osób lubiących wędrówki po górach dedykowane są specjalne wyznaczone do tego trasy i szlaki, dzięki którym można podziwiać panoramę miasta oraz krajobraz Gór Stołowych.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga krajowa nr 8, prowadząca od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku. Droga wojewódzka nr 387 łączy wieś Ścinawka Górna z Kudową-Zdrojem. Ponadto przez miasto przebiega trasa europejska E67, która łączy Europę Środkową z Finlandią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Słoneczna Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Polana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Dom towarowy, w odległości 420 m znajduje się "Eko", w odległości 430 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Polana w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.10.2018
Data aktualizacji: 23.03.2021
Słoneczna Polana logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al.Jana Matejki 2c lok 3, 50-333 Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: