Słoneczny Stok

Kielceul. Piłsudskiego 39

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczny Stok to elegancki i nowoczesny budynek mieszkalny z funkcją usługową na parterze, zrealizowany w Kielcach przy Piłsudskiego.
Etap II inwestycji Słoneczny Stok składa się z jednego 6-piętrowego budynku, w którym zlokalizowano 63 mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 33 do 56 m2.
Niewątpliwym atutem obiektu jest lokalizacja. Spokojna kielecka dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i harmonię. Jednocześnie bliskość centrum oraz dobra komunikacja dają możliwość szybkiego dojazdu do miejsca pracy czy też punktów handlowo-usługowych. W sąsiedztwie Słonecznego Stoku znajdują się: przedszkole, szkoła oraz uczelnie wyższe.
W 2013 roku Inwestycja Słoneczny Stok została doceniona przez mieszkańców woj. świętokrzyskiego i przyznano jej nagrodę Srebrnego Żurawia w konkursie Złoty Żuraw 2012.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Słoneczny Stok znajduje się w Kielcach, ul. Piłsudskiego 39 (4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o.. Inwestycja Słoneczny Stok została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Słoneczny Stok

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze