Silver House

Gdynia, Śródmieścieul. Zygmunta Augusta

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Znajdujący się w samym sercu Gdyni Silver House to nowoczesny budynek mieszkalny, który wyróżnia się przede wszystkim prestiżową lokalizacją i wysoką jakością wykonania. Projekt budynku łączy nowoczesność z klasyką. Renomowany charakter zapewnia imponująca strefa wejścia z reprezentacyjną całodobową portiernią. Zadbano także o zaaranżowanie przestrzeni wokół budynku, wyposażając go w część wypoczynkową na patio, plac zabaw dla najmłodszych na dziedzińcu, a także kompozycje roślinne i elementy małej architektury. Silver House będzie to budynek składający się z dwóch części: frontowej (ośmiokondygnacyjnej) oraz tylnej (siedmiokondygnacyjnej), wyposażonych także w kondygnacje podziemne. Charakterystyczna jest ponadprzeciętna wysokość lokali oraz duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza są słoneczne i przestronne. Poszczególne mieszkania będą posiadać funkcjonalne, zróżnicowane powierzchnie od 39 do 151 m kw. Istnieje także możliwość wykończenia lokali pod klucz według najnowszych i najlepszych standardów. Zadbano o to, by każdy lokal posiadał przypisane miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej, a także pomieszczenie gospodarcze. Dla bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców inwestycja zostanie wyposażona w całodobowy system monitoringu, który będzie zintegrowany z portiernią. Nowoczesna architektura, a także funkcjonalny układ mieszkań to niewątpliwie gwarancja wygody dla przyszłych lokatorów.

Inwestycja Silver House znajduje się w Śródmieściu, ul. Zygmunta Augusta (1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..Inwestycja Silver House została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Silver House

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze