Sea Towers

Gdynia, Śródmieścieul. Hryniewickiego

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Sea Towers to wysokościowy budynek apartamentowy z częścią usługowo-biurową, który powstał
w najbardziej prestiżowej części Gdyni. Stanowią go dwie połączone wieże, jedna o wysokości 29,
a druga - 38 kondygnacji oraz część biurowo – usługowa znajdująca się w cokole budynku. Wyższa wieża wraz z masztem antenowym osiąga wysokość 141,6 metrów.

Jest to pierwszy najwyższy w Polsce budynek mieszkalny. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata.

Najwyższe kondygnacje obu wież zajmują luksusowe penthousy z rozległym widokiem na Zatokę Gdańską. Na przedostatnim piętrze znajduje się taras widokowy dla mieszkańców oraz ich gości.

Śmiałe usytuowanie tej inwestycji w odległości kilkunastu metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej
i jednocześnie tuż obok centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom lokali usługowych oraz biurowych cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta.

Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe.

Unikalna lokalizacja Sea Towers nieopodal plaży i mariny jachtowej umożliwia mieszkańcom korzystanie z różnych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, Centrum Kultury i Rozrywki Waterfront z Multikinem, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem.

To miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych, ceniących unikalne walory widokowe. Zamieszkać
w Sea Towers, wysoko nad wodą, to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, z pewnością jedyna w Polsce. Połączenie w ofercie sprzedaży lokali apartamentowych i szerokiego zakresu usług dla przyszłych mieszkańców, nawiązuje do najlepszych i sprawdzonych wzorców zachodnich.

Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu.

Termin realizacji:
Budowa zakończona. Gotowe do odbioru.

Inwestycja Sea Towers znajduje się w Śródmieściu, ul. Hryniewickiego (1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..Inwestycja Sea Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 274 lokale mieszkalne o powierzchni 113 m². Budynki posiadają do 38 kondygnacji wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Sea Towers

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2005 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada od 1 do 38 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 274 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 264 do 297 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne - w trzech pierwszych kondygnacjach budynku znajduje się hala garażowa
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa
Przyroda:
morze

Informacje o deweloperze