Altus

Gdynia, Redłowoul. Legionów

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Altus to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort i wygodę. Inwestycja jest świetną alternatywa dla osób, które pragną mieszkać w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie mieć dostęp do terenów zielonych. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca – wystarczy piętnastominutowy spacer, by znaleźć się na plaży. Lokalizacja stanowi idealną równowagę pomiędzy bliskością Śródmieścia a kameralnym zakątkiem zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających klientach. Altus to kompleks budynków o zróżnicowanej wysokości i funkcjonalności. Lokale znajdujące się na niższych kondygnacjach mają przede wszystkim przeznaczenie handlowe i usługowe. Mieszczą się tam także garaże, z których do mieszkań prowadzą eleganckie, cichobieżne windy. Sam budynek wyróżnia się spośród okolicznych niebanalną formą architektoniczną. Przy jego budowie wykorzystano materiały budowlane najwyższej jakości, część elewacji pokryto aluminium i płytami kamiennymi, co bez wątpienia dodaje lekkości, szyku i elegancji. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, by uwzględniać ukształtowanie terenu. Wolną przestrzeń pomiędzy budynkami zagospodarowano z precyzyjną dbałością o szczegóły – przewidziano dwa place zabaw dla dzieci, jak również zielony dziedziniec dostępny do wyłącznego użytku mieszkańców. Na terenie inwestycji Altus znalazło się 250 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 35 m kw. do 128 m kw. Na uwagę zasługuje także ponadprzeciętna wysokość lokali znajdujących się powyżej VIII kondygnacji – 2,95 m. Z myślą o sprawnej komunikacji na terenie osiedla wjazd do podziemnego garażu został zaprojektowany z dwóch stron – jeden od ulicy Legionów, a drugi od Alei Zwycięstwa.

Inwestycja Altus znajduje się na Redłowie, ul. Legionów (3 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..Inwestycja Altus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 249 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 17 kondygnacji wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Altus

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 1 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 249 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
park, las, morze

Informacje o deweloperze