Nowiny

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invessa Sp. z o.o.

Gdańsk, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Ul. Kampinoska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Nowiny

3 zdjęcia

Nowiny
Nowiny
Nowiny

Opis Inwestycji

Osiedle 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 165,4 m2 i 182,7 m2 wraz z garażem, na działkach o powierzchni od 279 m2 do 331 m2. Na parterze znajduje się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderoba wc, taras na gruncie oraz garaż.Na pierwszym piętrze znajdziemy 3 pokoje, łazienkę, taras od ulicy oraz balkon od strony ogrodu. Ostatni poziom to przestronna antresola.

Domy zostały zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami  panującymi w budownictwie. Zapewniamy bardzo wysoki poziom wykonania oraz jakość użytych materiałów budowlanych.Projekt umożliwia kilka wariantów aranżacji pomieszczeń.

LOKALIZACJA:

Inwestycja usytuowana jest na terenie o powierzchni 2700 m2 w Gdańsku przy ul. Kampinoskiej, w odległości ok. 4 km od Starówki. Jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, a poprzez Trójmiejską obwodnicę z resztą aglomeracji.Graniczy z zielonym sąsiedztwem Parku Oruńskiego oraz zespołem przyrodniczo-krajobrazowym “Dolina Potoku Oruńskiego”, co zachęca do wypoczynku i aktywnej rekreacji. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego tereny wokół inwestycji objęte są Ogólnomiejskim Systemem Terenów Aktywnych Biologicznie.

Inwestycja Nowiny znajduje się na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach, Ul. Kampinoska została zrealizowana przez dewelopera Invessa Sp. z o.o..

Inwestycja Nowiny została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nowiny pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invessa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Orunia-Święty Wojciech-Lipce to jedna z największych dzielnic Gdańska pod względem powierzchni: zajmuje 19,6 kilometra kwadratowego. Mieszka tu ponad 15 800 osób. Gęstość zaludnienia nie jest wysoka – wynosi 808 osób na kilometr kwadratowy (dane z 2011 roku). Orunia-Święty Wojciech-Lipce tradycyjnie dzieli się na kilka mniejszych obszarów: Orunię (Dolnik, Mniszki, Oruńskie Przedmieście, Orunia nad Mołtawą, Orunia nad Radunią, Ptaszniki), Stare Szkoty, Święty Wojciech (Ostróżek, Plebanka), Lipce, Niegowo. Do dziś część tej dzielnicy jest terenem rolniczym (szczególnie Lipce, Niegowo, niektóre rejony Orunii). Rozwijają się tu także zakłady przemysłowe i budownictwo mieszkaniowe. Nowych mieszkańców przyciąga szczególny charakter dzielnicy: można korzystać z uroków przedmieścia, a przy tym szybko dojeżdżać do centrum metropolii. Duże obszary wciąż nie należą do gęsto zabudowanych, dzięki czemu w najbliższych latach Orunia-Święty Wojciech-Lipce będzie atrakcyjna dla inwestorów stawiających nieruchomości.

Komunikacja

Po dzielnicy Orunia-Święty Wojciech-Lipce kursują autobusy. Można korzystać również z przejazdów pociągami, które zatrzymują się na przystankach kolejowych Gdańsk-Lipce i Gdańsk-Orunia. Dojazd do centrum miasta zwykle nie zajmuje więcej niż 25 minut. Na przykład z przystanku Gościnna dojedziemy do centrum w około 15 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowiny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Nowiny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hucisko.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowiny znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Roczna Szkoła Policealna PROGRES w odległości 60 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego PROGRES w odległości 60 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" w Gdańsku w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowiny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital im. Mikołaja Kopernika w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowiny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Pasaż Królewski, w odległości 230 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowiny w odległości 340 m znajduje się CityFit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: