Nowiny

Gdańsk, Orunia-Św. Wojciech-LipceUl. Kampinoska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 165,4 m2 i 182,7 m2 wraz z garażem, na działkach o powierzchni od 279 m2 do 331 m2. Na parterze znajduje się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderoba wc, taras na gruncie oraz garaż.Na pierwszym piętrze znajdziemy 3 pokoje, łazienkę, taras od ulicy oraz balkon od strony ogrodu. Ostatni poziom to przestronna antresola.

Domy zostały zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami  panującymi w budownictwie. Zapewniamy bardzo wysoki poziom wykonania oraz jakość użytych materiałów budowlanych.Projekt umożliwia kilka wariantów aranżacji pomieszczeń.

LOKALIZACJA:

Inwestycja usytuowana jest na terenie o powierzchni 2700 m2 w Gdańsku przy ul. Kampinoskiej, w odległości ok. 4 km od Starówki. Jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, a poprzez Trójmiejską obwodnicę z resztą aglomeracji.Graniczy z zielonym sąsiedztwem Parku Oruńskiego oraz zespołem przyrodniczo-krajobrazowym “Dolina Potoku Oruńskiego”, co zachęca do wypoczynku i aktywnej rekreacji. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego tereny wokół inwestycji objęte są Ogólnomiejskim Systemem Terenów Aktywnych Biologicznie.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Nowiny znajduje się na Oruni-Św. Wojciecha-Lipcach, Ul. Kampinoska 0jest realizowana przez dewelopera Invessa Sp. z o.o.. Inwestycja Nowiny została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku. Inwestycja składa się z 9 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Nowiny

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 9 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera