Osiedle Kowale

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Działdowska, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Psie Pole, Kowale, ul. Działdowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Osiedle Kowale

4 zdjęcia

Osiedle Kowale
Osiedle Kowale
Osiedle Kowale
Osiedle Kowale

Najbliższe inwestycje

 • Lokum Villa Nova
  od: 11 689 zł/m2
  Pod wynajem

  Lokum Deweloper

 • Osiedle Rycerskie Etap IV

  KG Group Sp. z o.o.

 • Osiedle Rycerskie Etap III

  KG Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Osiedle Kowale zlokalizowanej w cichej i spokojnej dzielnicy na wschodzie Wrocławia.

Inwestycja Osiedle Kowale znajduje się na Kowalach, ul. Działdowska (5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Kowale została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kowale pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 97 metrów kwadratowych w cenie od 5 724 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, przystanku tramwajowego oraz autobusowego zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia. Oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego oraz wielogodzinnych podróży na obrzeża miasta. Szybka komunikacja tramwajowa, która jest zlokalizowana bezpośrednio przy inwestycji pozwala na dojazd do rynku w 20 min w godzinach szczytu. Dodatkowymi atutami lokalizacji naszej nowej inwestycji jest bliskie sąsiedztwo placówek edukacyjnych tj, szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. W bliskiej odległości znajdują się również przychodnia zdrowia oraz urząd pocztowy.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kowale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Kowale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kowale znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kowale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kowale w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się WKK Sport Center, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2018
Data aktualizacji: 13.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: