Osiedle Dobrzykowice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lazurowa, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

wrocławski, Dobrzykowice, ul. Lazurowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 773 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Dobrzykowice

3 zdjęcia

Osiedle Dobrzykowice
Osiedle Dobrzykowice
Osiedle Dobrzykowice

Najbliższe inwestycje

  • Na Wojnowie
    od: 7 000 zł/m2
    Pod wynajem

    Na Wojnowie

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia.

Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8. We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 32 do 80 mkw. Budynki będą posiadały po trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze budynku „A”, gdzie będą zlokalizowane lokale mieszkalne z zielonymi tarasami do wyłącznego korzystania.

Na terenie inwestycji planowane jest lokalizacja terenów rekreacyjnych dla rodzin z dziećmi oraz dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego.

Inwestycja Osiedle Dobrzykowice znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Lazurowa (1.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Dobrzykowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobrzykowice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 62 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 4 470 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, monitoring, plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dobrzykowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Dobrzykowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobrzykowice Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobrzykowice znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mini World" w odległości 210 m, Przedszkole Publiczne "Mini World" w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dobrzykowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 180 m znajduje się Sklep Spożywczo-Monopolowy "Sami Swoi".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobrzykowice w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.12.2015
Data aktualizacji: 03.10.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: