GARDEN HOUSE III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szczecińska, oferowane bezpośrednio przez Indomex

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Szczecińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

GARDEN HOUSE III

7 zdjęć

GARDEN HOUSE III
GARDEN HOUSE III
GARDEN HOUSE III
GARDEN HOUSE III

Najbliższe inwestycje

 • Morenowe Wzgórze
  od: 7 291 zł/m2

  Fundusz Mieszkaniowo Handlowy Sp. z o. o.

 • Apartamenty Duńska etap II

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Apartamenty Duńska III etap

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

GARDEN HOUSE III logo

GARDEN HOUSE III to zespół mieszkalny zaprojektowany z troską o wygodę mieszkańców. Teren o powierzchni 2500 m 2 został zagospodarowany przestrzeniami zielonymi oraz ogródkami apartamentów na parterze. Osiedle charakteryzuje wysoki poziom realizacji. Elewacje budynków wykonane w systemie STO z okładzinami ceramicznymi oraz okna o wysokich parametrach cieplnych i akustycznych zapewniają estetykę i komfort. Wysoki poziom wykończenia utrzymany jest w częściach wspólnych obiektów.

Oferowane 24 apartamenty o powierzchni użytkowej od 40 do 85 metrów kwadratowych dostosowane są do oczekiwań mieszkańców. Każdy z lokali dysponuje balkonem i charakteryzuje się przestronnymi wnętrzami. Bezpieczeństwo gwarantuje funkcjonalny garaż podziemny.

GARDEN HOUSE III znajduje się w zielonym otoczeniu szczecińskiego Warszewa. Blisko centrum miasta i rozległych terenów zielonych. Północna dzielnica Szczecina zapewnia bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza usług oraz komunikację w każdym z kierunków.

Jeśli szukasz atrakcyjnego i wygodnego apartamentu z zachowaniem kameralnego charakteru zabudowy i niebanalną architekturą – GARDEN HOUSE III jest miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Inwestycja GARDEN HOUSE III znajduje się na Warszewie, ul. Szczecińska (4.8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Indomex.

Inwestycja GARDEN HOUSE III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji GARDEN HOUSE III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Indomex przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji GARDEN HOUSE III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji GARDEN HOUSE III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszewo Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji GARDEN HOUSE III znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: STONOGA w odległości 100 m, Ośrodek-Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 300 m, Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji GARDEN HOUSE III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji GARDEN HOUSE III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Renvie, w odległości 280 m znajduje się Natka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji GARDEN HOUSE III w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.05.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: