Osiedle Sonata

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Straussa, oferowane bezpośrednio przez Incepti Development S.A.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Straussa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 672 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Sonata

3 zdjęcia

Osiedle Sonata
Osiedle Sonata
Osiedle Sonata

Najbliższe inwestycje

 • Viva Jagodno etap II
  od: 7 144 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Viva Jagodno
  od: 7 477 zł/m2

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Cztery Pory Roku
  od: 7 019 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Sonata logo

Osiedle Sonata to przestronne, nowe mieszkania na Krzykach. Urocza, kameralna zabudowa szeregowa, położona w spokojnej dzielnicy Krzyki - Jagodno przy ul. Straussa. Oferowane są 4 typy mieszkań, każde z niepowtarzalną zaletą, która je wyróżnia i przekonuje do zakupu.

Położone na parterze trzypokojowe mieszkania z ogrodami o powierzchni, aż do 150 mkw., stanowią przystępną cenowo alternatywę dla posiadania własnego domu. Na I piętrze znajdują się trzypokojowe mieszkania z tarasami o powierzchni 16mkw., które są przystosowane do rozbudowy poddasza o dodatkowe 1-3 pokoje wraz z możliwościami i wzrastającymi potrzebami mieszkaniowymi ich właścicieli. Do tego garaże, miejsca postojowe, pełna infrastruktura i urok miejsca.

Osiedle Sonata będzie składało się z 58 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja Osiedle Sonata znajduje się na Jagodnie, ul. Straussa (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Incepti Development S.A..

Inwestycja Osiedle Sonata została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sonata pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Incepti Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 10000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sonata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Sonata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kajdasza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sonata znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole "Pimpuś Sadełko" w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sonata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Antonio, w odległości 280 m znajduje się ABC, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sonata w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.10.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: