Ogrody Grabiszyńskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grabiszyńska, oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Grabiszyńskie

4 zdjęcia

Ogrody Grabiszyńskie
Ogrody Grabiszyńskie
Ogrody Grabiszyńskie
Ogrody Grabiszyńskie

Najbliższe inwestycje

 • Planty Racławickie
  od: 9 675 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

 • Awipolis
  od: 8 275 zł/m2

  Archicom S.A.

 • Między Parkami
  od: 8 399 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

Opis Inwestycji

Ogrody Grabiszyńskie to inwestycja położona w południowo-zachodniej części miasta – w dzielnicy Fabryczna. Zabudowa tworzona jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania, jednocześnie w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu.

Projekt inwestycji zakłada utworzenie 7-kondygnacyjnego budynku z garażem podziemnym, w którym znajdować się będzie 87 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 113 mkw oraz 2 lokale użytkowe w parterze. Do mieszkań przynależeć będą duże balkony oraz tarasy z widokiem na Park Grabiszyński. Na parterze przewidziano również tarasy i ogrody zapewniające doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu.

Bogata oferta lokali mieszkalnych oraz funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, zapewnią duże możliwości aranżacyjne. Przemyślane rozkłady pomieszczeń pozwolą na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta co spowoduje, że inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów.

Nowoczesna architektura budynku nada inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (4.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Grabiszyńskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne; okna połaciowe drewniane 3-szybowe bez rolet zewnętrznych, rolety zewnętrzne na kondygnacji parteru, nawiewniki okienne lub ścienne

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C - marki Dierre

Posadzka

Wylewka betonowa - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej

Ściany

Ściany zewnętrzne - Żelbetowe, silikatowe, pustak ceramiczny Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - Silikatowe, elementy żelbetowe wylewane, Ytong panel, porotherm

Sufity

Gładź gipsowa, jednokrotnie pomalowane na biało

Parapety wewnętrzne

Granitowe albo konglomerat

Instalacje

Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną; Gniazdo RTV w pokoju dziennym

Ogrzewanie

Kotłownia z ciepłowni miejskiej

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Ogrody Grabiszyńskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fiołkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 117 w odległości 120 m, Zespół Szkół Budowlanych w odległości 390 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Grabiszyńskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pulsantis w odległości 200 m, Medicover w odległości 220 m, Medycyna pracy w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Grabiszyńskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 180 m znajduje się Bazar, w odległości 210 m znajduje się Furtak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Active Fitness Club, w odległości 250 m znajduje się Fitness 24 Seven.

Data publikacji: 10.04.2018
Data aktualizacji: 08.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: