Bieńkowice

Mieszkania na sprzedaż ul. Boiskowe, oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Boiskowe
Bieńkowice

5 zdjęć

Bieńkowice
Bieńkowice
Bieńkowice
Bieńkowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bieńkowice dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Inwestycja Bieńkowice położona jest w cenionej przez nabywców, południowej części Wrocławia. Położenie osiedla gwarantuje osobom ceniącym spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych idealne miejsce do wypoczynku po dniu pracy.

Bieńkowice to kameralny kompleks 3 budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz garażami podziemnymi na 127 miejsc postojowych. Na czterech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne o zróżnicowanych powierzchniach, od 2-pokojowych mieszkań z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią, o powierzchni 36 mkw, do 4 pokojowych sięgających metrażem do 78 mkw. Do mieszkań na I i II piętrze, oraz skrajnych mieszkaniach poddasza przynależą duże balkony z widokiem na zieloną okolicę. Na parterze przewidziano także ogrody zapewniające doskonałą przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu. Przy wejściach do budynków zaprojektowano miejsca postojowe na rowery, natomiast w centralnej części terenu ławki i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Prostą i elegancką formę architektoniczną uzyskano poprzez zaprojektowanie zwartych brył z dachami spadzistymi z regularnym układem lukarn oraz otworów okiennych i drzwiowych wraz z balkonami. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych utrzymanych w subtelnej kolorystyce wpłynie na walory estetyczne oraz wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Inwestycja Bieńkowice znajduje się na Brochowie, ul. Boiskowe (7.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Bieńkowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bieńkowice pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 47 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Możliwość wystąpienia instalacji budynku (rury wentylacyjne, wodno - kanalizacyjne itp.) W związku z dążeniem do ulepszenia produktu, deweloper zastrzega sobie prawo do zmian opisanego wyżej wykończenia budynku na elementy i systemy o porównywalnej jakości i standardzie.

Stolarka okienna

PCV pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne; okna połaciowe drewniane 3-szybowe.

Balkony

Posadzka-płytki gresowe mrozoodporne, Balustrada lub ogrodzenie-profile stalowe ocynkowane, malowane proszkowo; wypełnienie szklane.

Posadzka

Wykończenie posadzek-podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej.

Ściany

Ściany zewnętrzne-żelbetowe, silikatowe, Ściany wewnętrzne - nośne, działowe silikatowe, elementy żelbetowe wylewane, ytong panel, porotherm, "Wykończenie ścian wewnętrznych -(z wyłączeniem łazienek i toalet - tynki cementowe)Wykończenie ścian wewnętrznych" tynk gipsowy kat. III, jednokrotnie pomalowane na biało, ściany ytong - gładź gipsowa jednokrotnie pomalowana na biało.

Sufity

Wykończenie sufitów-gładź gipsowa, jednokrotnie pomalowana na biało.

Parapety wewnętrzne

granitowe.

Instalacje

Instalacja elektryczna-zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną, Instalacja telewizyjna-"orurowanie dla telewizji kablowej - gniazdo anteny TV w pokoju dziennym", Instalacja telefoniczna -1 puszka w przedpokoju + rurarz, Instalacja internetowa-1 punkt, Domofon-aparat wideodomofonu w przedpokoju, Instalacja wody i kanalizacji-podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze do wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC.

Ogrzewanie

Ogrzewanie, ciepła woda, sieć cieplna-kotłownia gazowa lub z sieci miejskiej, Grzejniki -stalowe płytowe z wbudowaną wkładką zaworową i głowicą termostatyczną; w łazienkach grzejniki stalowe łazienkowe drabinkowe wyposażone w zawory termostatyczne.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
47 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bieńkowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Bieńkowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bieńkowice.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bieńkowice w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.01.2017
Data aktualizacji: 14.06.2021
i2 DEVELOPMENT S.A. logo

i2 DEVELOPMENT S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Szewska 8 50-122 Wrocław

Uprzejmie informujemy, że pracownicy biur sprzedaży będą pracować zdalnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: