Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Kraków, Podgórze, ul. Kazimierza Siemienowicza
Ceny od: 7 900 zł brutto/m2
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza

6 zdjęć

Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza dostępne są 42 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowoczesna bryła budynku oraz szeroka gama mieszkań, a jednocześnie kameralność to cechy wyróżniające inwestycję "Bagry – ul. Lipska/Siemienowicza". W budynku zaprojektowano 70 mieszkania o powierzchni od 31,45 do 81,12 mkw.

Do dyspozycji nabywców mieszkań pozostaje także oferta sprzedaży miejsc postojowych w hali garażowej, miejsc postojowych zewnętrznych oraz komórek lokatorskich. Ogrzewanie oraz ciepła woda dostarczana będą z sieci MPEC.

Inwestycja Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza znajduje się na Podgórzu, ul. Kazimierza Siemienowicza (4.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza pozostały na sprzedaż 42 mieszkania o powierzchniach od 42 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 47 m2 w cenie od 430 680 zł (12 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 42 do 81 m2 w cenie od 434 293 zł (23 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 m2 w cenie od 621 368 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich 3 tys./m2 - obowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (50): 3 tys./m2 - obowiązkowy.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc): 19 000 zł - obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca): 39 000 zł - obowiązkowy.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 42 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 42 do 81 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 430 680 do 693 576 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 10 450 zł.
Opis płatności:
transze.
Warunki rezerwacji:
umowy rezerwacyjne – opłata rezerwacyjna 2000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości od 5 do undefined zł/m².
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza znajduje się 12 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja przy ul. Siemienowicza położona jest w bliskim sąsiedztwie zalewu Bagry, Przystani Żeglarskiej oraz przylegających terenów zielonych. Alejki, plac zabaw i inne atrakcje sprawiają, że okoliczni mieszkańcy mogą tu odpoczywać i spędzać czas w sposób aktywny. Ulica Lipska skomunikowana jest z centrum Krakowa linią szybkiego tramwaju, a w kierunku wschodnim zapewnia szybki dojazd do obwodnicy Krakowa S7. W bliskiej odległości znajdują się centra biurowe m.in.: Enterprise Park, Orange Park Office czy nowo budowany The Park Kraków. Dodatkowo: -600 metrów do kąpielisko plaża Bagry, przystani żeglarskiej oraz parku miejskiego Bagry Wielkie -400 metrów do przystanku linii tramwajowej: 11 oraz 20 -400 metrów do przystanku linii autobusowej: 125, 128, 158 oraz nocna 605 -400 metrów od szkoły podstawowej nr 8 -250 metrów od sklepu Lidl, dodatkowo na osiedlu wiele mniejszych sklepów spożywczych oraz punktów usługowych

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Motyla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 27 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 300 m, XII Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Dorosłych w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Judym, Filia w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Lidl, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Bieżnia, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.09.2020
Data aktualizacji: 19.04.2021
HSD Inwestycje logo

HSD Inwestycje

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Limanowskiego 3 30-551 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: