Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Małe Błonia, oferowane bezpośrednio przez Horizon Real Estate Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Żelechowa, ul. Małe Błonia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III

8 zdjęć

Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III
Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III
Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III
Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III

Najbliższe inwestycje

 • Pod Papugami
  od: 7 100 zł/m2

  Horizon Real Estate Sp. z o.o.

 • Morenowe Wzgórze
  od: 7 291 zł/m2

  Fundusz Mieszkaniowo Handlowy Sp. z o. o.

 • Apartamenty Duńska etap II

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III logo

Osiedle mieszkaniowe Bocianie Gniazdo znajduje się bezpośrednio przy ulicy Małe Błonia w północnej części Szczecina, na granicy dzielnic Warszewo i Żelechowa. Obecnie jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. Teren inwestycji położony jest na wysokości blisko 100 metrów nad poziomem morza. Rozciąga się stąd piękny widok na centrum miasta, jezioro Dąbie, Odrę zachodnią oraz Puszczę Wkrzańską. Warto też podkreślić, że w tym miejscu zawsze jest czyste powietrze.

Inwestycja Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III znajduje się na Żelechowej, ul. Małe Błonia (5 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Horizon Real Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Horizon Real Estate Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (7)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Lokalizacja inwestycji

Odległość do ścisłego centrum miasta wynosi zaledwie 4 km. Szybki dostęp do osiedla umożliwia nowo wybudowana dwupasmowa obwodnica śródmiejska, wyposażona także w ścieżki rowerowe. Do osiedla doprowadzona jest linia autobusowa komunikacji miejskiej nr 68. Odległość do przystanku wynosi tylko 200 m. W sąsiedztwie znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia, takie jak handel, usługi, placówki edukacyjne, kościół oraz tereny zielone i rekreacyjne.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świergotki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.02.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: