Hermesa Home 1

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Home Developer

policki, Mierzyn, Mierzyn

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Hermesa Home 1

2 zdjęcia

Hermesa Home 1

Najbliższe inwestycje

 • Hermesa Home 2
  od: 6 985 zł/m2

  Home Developer

 • Domy Kaliny
  od: 6 170 zł/m2

  Empirium Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych zostanie wybudowanych przy ulicy Hermesa w Mierzynie.

Łącznie powstanie 12 lokali każdy po 70m2. Rozpoczęcie budowy nastąpi na przełomie w grudniu 2020 roku, a przekazanie lokali planowane jest I kwartał 2022.

Do czasu rozbudowy gminnej sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacyjnej dla inwestycji zaplanowane są studnie oraz zbiorniki bezodpływowe na nieczystości.

Inwestycja Hermesa Home 1 znajduje się w Mierzynie, Mierzyn (1.7 km od Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Home Developer.

Inwestycja Hermesa Home 1 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Hermesa Home 1 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 439 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home Developer przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

Komunikacja

Przez południową część powiatu polickiego biegnie autostrada A6 prowadząca do granicy z Niemcami. Przez region przechodzą też drogi krajowe nr 10 i 31 oraz drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Znajduje się tu 6 portów wodnych. Na teren powiatu dociera szczecińska komunikacja miejska. Kursują tu także linie PKS i PKP łączące region ze Szczecinem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hermesa Home 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Hermesa Home 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mierzyn Modrzewiowa nż.

Data publikacji: 26.08.2020
Data aktualizacji: 22.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: