Przyjazny Smolec

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chłopska, oferowane bezpośrednio przez HLM Deweloper

wrocławski, Smolec, ul. Chłopska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Przyjazny Smolec

9 zdjęć

Przyjazny Smolec
Przyjazny Smolec
Przyjazny Smolec
Przyjazny Smolec

Najbliższe inwestycje

 • Przyjazny Smolec Etap II
  od: 5 950 zł/m2

  HLM Deweloper

 • Osada Oliwkowa
  od: 5 045 zł/m2

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

 • Osiedle Smolec
  od: 3 424 zł/m2

  Osiedla Sogo

Opis Inwestycji

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych. Inwestycja położona tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu w pierwszym etapie posiada 120 mieszkań. W 3 budynkach mamy możliwość wyboru mieszkań od 35 do 96m2 na różnych kondygnacjach. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody. Mieszkania na I kondygnacji mają balkony. II kondygnacja to mieszkania 2-poziomowe z przestronnymi poddaszami. Rozkłady są bardzo funkcjonalne.

W ofercie mamy wiele możliwości i rozkładów mieszkań. Zostały stworzone mieszkania na parterze z dużymi ogrodami oraz 2-poziomowe mieszkania z przestronnymi poddaszami. Mamy również mieszkania na pierwszej kondygnacji z komfortowymi balkonami. Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, dużą zaletą jest również możliwość łączenia mieszkań. Kolejnym sporym atutem są nasze duże ogrody, bo aż 153m², twojej własnej dodatkowej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną bądź znajomymi.

Terminy zakończenia budowy dla poszczególnych budynków są następujące:

- Budynek nr 01: 31.05.2019 r.

- Budynek nr 02: 31.07.2019 r.

- Budynek nr 03: 30.09.2019 r.

Inwestycja Przyjazny Smolec znajduje się w Smolcu, ul. Chłopska (0.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera HLM Deweloper.

Inwestycja Przyjazny Smolec została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przyjazny Smolec pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 56 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HLM Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyjazny Smolec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Przyjazny Smolec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Śliwkowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przyjazny Smolec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sonomed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyjazny Smolec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przyjazny Smolec w odległości 290 m znajduje się Omega Sport, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2018
Data aktualizacji: 18.03.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: