Widawskie Zacisze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cynamonowa, oferowane bezpośrednio przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Widawskie Zacisze

14 zdjęć

Widawskie Zacisze
Widawskie Zacisze
Widawskie Zacisze
Widawskie Zacisze

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nelle
  od: 6 200 zł/m2
  Pod wynajem

  NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle

 • WDWA - Wille Markowskiego
  od: 7 500 zł/m2

  DŚ Development

Opis Inwestycji

Widawskie Zacisze logo

Osiedle Widawskie Zacisze zakłada budowę 4 kameralnych budynków mieszkalnych, w których docelowo znajdować się będzie 36 lokali o powierzchni od 43 do blisko 70 m2 - wśród nich znajdą się również mieszkania dwupoziomowe. Na parterze obiektów zlokalizowane zostaną lokale usługowe - każdy o pow. ponad 50 m2.

Architektura osiedla zaprojektowana została w sposób bardzo nowoczesny i funkcjonalny. Bryła budynków posiada kształt nieregularnego wieloboku, któremu uroku dodają wbudowane przeszklone i słoneczne tarasy, których ściany wykończone będą modnym, imitującym drewno zdobieniem. Dodatkowym atutem osiedla jest obecność wewnętrznego parkingu z miejscami postojowymi przeznaczonymi jedynie dla mieszkańców osiedla oraz plac zabaw.

Inwestycja Widawskie Zacisze znajduje się na Lipie Piotrowskiej, ul. Cynamonowa (8.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Widawskie Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Widawskie Zacisze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 10 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Jeśli marzysz o tym, aby zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie chcesz łatwo i szybko dostać się do centrum Wrocławia - Widawskie Zacisze jest osiedlem stworzonym dla Ciebie. Widawa i Lipa Piotrowska to północne dzielnice Wrocławia, które mocno zyskały na popularności ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację. Obecni mieszkańcy doceniają bliskość ważnych dla nich punktów usługowych i medycznych, takich jak: CH Marino, jeden z największych i najbardziej cenionych we Wrocławiu Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Kamieńskiego, liczne restauracje, sklepy (np. Dino, Lidl i Biedronka), stacje benzynowe i punkty usługowe. Bliska obecność rzeki Widawa, która od lat stanowi obowiązkowy punkt wypadowy dla wędkarzy i spacerowiczów, a także zieleń lasów i łąk z pewnością pozwolą poczuć się Tobie i Twojej rodzinie bardzo komfortowo spędzając czas w otoczeniu natury. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to w najbliższym otoczeniu czekają na Ciebie spokojne trasy do biegania, ścieżki idealne do Nordic Walking oaz liczne trasy rowerowe.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widawskie Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Widawskie Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cynamonowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widawskie Zacisze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Miś Yogi w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Widawskie Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia MRE Opieka w odległości 220 m, Przychodnia ZOZ Psie Pole w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widawskie Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Ogródek, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widawskie Zacisze w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: