Przy Źródełku

Katowice, Zespół Dzielnic Południowychul. Smugowa 37

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Drugi etap inwestycji Osiedle “Przy Źródełku” obejmuje budowę 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych bezpośrednio przy ulicy Smugowej 37.Powierzchnie użytkowe domów wynoszą od 146,11-150,9 m2 wraz z garażem. Segmenty AB; CD i EF stanowią swoje lustrzane odbicie, z czego segment A i F są segmentami skrajnymi.W każdym domu na parterze zaprojektowano wiatrołap, kuchnię otwartą na jadalnię, przestronny pokój dzienny z przeszkleniem od strony ogrodu i wyjściem na taras,  wc oraz garaż. Dodatkowo w pokoju dziennym zaprojektowano instalacje do podłączenia kominka, a w garażu pomocny schowek. W segmentach skrajnych “15A” i “20F” zaprojektowano wykusze w jadalni z dużymi oknami balkonowymi fix, dzięki czemu mieszkanie zyskuje przestrzeń i unikalny charakter.Na piętrze zaprojektowno trzy sypialnie oraz łazienkę z możliwością wydzielenia osobnej garderoby. Domy posiadają poddasza nieużytkowe, które można wykorzystać jako dodatkowy schowek. Domy są niepodpiwniczone.Na każdej działce zaprojektowano podjazd z kostki brukowej, chodnik i ogród. Działki mają powierzchnie od 175 – 300 m2.Malownicze okolice stanowią o wyjątkowości tego miejsca i zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.Lokalizacja:Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Katowic w zielonej dzielnicy Kostuchna przy ulicy Smugowej 37.Nieruchomość położona jest w dzielnicy willowej w otoczeniu domków jednorodzinnych i dużej ilości zieleni. W okolicy brak wysokiej zabudowy wielorodzinnej oraz zakładów przemysłowych. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz placówki handlowe i usługowe.Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (ok. 15 min.) oraz Tychami, Mikołowem oraz Mysłowicami. Łatwy jest też dostęp do autostrady A4, DTŚ i innych kierunków (Warszawa, Bielsko Biała, Cieszyn itp.)Główne atuty osiedla to:położenie z dala od zgiełku miasta,bliskość lasów i terenów rekreacyjnych, kameralność, cisza i spokójdoskonała komunikacja z miastami w aglomeracji śląskiej.To znakomite miejsce dla osób lubiących piesze wyprawy i wycieczki rowerowe.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Przy Źródełku znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Smugowa 37 (0 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Hadex development Sp z o.o. Inwestycja Przy Źródełku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Przy Źródełku

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 6 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
las

Informacje o deweloperze

Hadex development Sp z o.o