Uroczysko Matylda

Świętochłowiceul. Uroczysko

Uroczysko Matylda

Ceny od: 5 692 brutto/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Wyburzeniowa Południe

  • Spełniające kryteria (20)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (20)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (brutto)
A.0.M1248Parter
-
A.0.M2253Parter
-
A.0.M5253Parter
-
A.0.M6251Parter
-
A.1.M22531
-
A.1.M52531
-
A.2.M22532
-
A.0.M3376Parter
-
A.0.M4376Parter
-
A.1.M13721
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Nasze projekty przygotowujemy przede wszystkim z myślą o przyszłych mieszkańcach. Tak jest też w przypadku osiedla „Uroczysko Matylda”, które posiada wiele wyróżniających je atutów, a do jego wykonania podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

Jesteśmy rodzinną firmą, a nie gigantycznym deweloperem. Dla nas Świętochłowice to nie tylko miejsce, w którym realizujemy projekt, ale przede wszystkim rodzinne miasto. Działka i lokalizacja, na której powstaje inwestycja, jest nam znana od zawsze i nie jest nam obojętne, jakie będą Świętochłowice po zakończeniu budowy.

Uroczysko Matylda to nie jest projekt jeden z wielu. To apartamentowce, które będziemy oglądali codziennie, dlatego zależy nam na najwyższej jakości i zadowoleniu mieszkańców. Z naszych inwestycji chcemy być dumni, by każdy kolejny budynek nie tylko mógł trafić do naszego portfolio, ale też stał się zachętą do skorzystania z naszych usług.

Jest to drugi etap budowy zamkniętego osiedla znajdującego się w doskonałej lokalizacji tuż przy DTŚ, parku „Skałka” oraz przy ogrodach Jordanowskich. Domy wybudowane w pierwszym etapie inwestycji zostały już wyprzedane, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości apartamentów. Dzięki architektonicznej różności i szerokim wyborze pod względem metrażu mieszkań, każdy znajdzie dla siebie wymarzone cztery kąty.

Standard budynku
Inwestycja składa się z trzech jednakowych budynków charakteryzujących się harmonijną skandynawską architekturą połączoną z nowoczesną prostotą i minimalizmem architektury niemieckiej. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przynależny taras oraz ogród. Na wyższych kondygnacjach do każdego mieszkania przynależy co najmniej jeden balkon lub taras, a dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy apartamenty z antresolą prowadzącą na przestronny taras.

Każde mieszkanie wyposażone jest w bardzo duże okna w okleinie dwustronnej z elektrycznymi roletami i zintegrowanymi moskitierami, w ogrzewanie podłogowe miejskie z mieszkaniowymi węzłami cieplnymi, z możliwością regulacji temperatury niezależnie w każdym pomieszczeniu oraz w wentylację mechaniczną rozmieszczoną w całym budynku.

Mieszkańcy naszego osiedla mają do dyspozycji wiele udogodnień. Należą do nich między innymi komórki lokatorskie, podziemny parking oraz duża i komfortowa winda. Wszystko to wykonane z wysokiej jakości materiałów. Budynki usytuowane są na terenie zamkniętym, co ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa i ochronę mienia.

Planując inwestycje zwracamy również uwagę na jakość wykonania części wspólnych, które również muszą podobać się naszym lokatorom. A dla najmłodszych mieszkańców przygotujemy bezpieczny i kolorowy plac zabaw.

Aby przekonać się o wysokiej jakości naszych inwestycji zapraszamy do zapoznania się również z naszą zakończoną inwestycją w Rudzie Śląskiej przy ulicy Katowickiej 150.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży budowlanej oraz dzięki własnej kadrze inżynieryjnej, technicznej i budowlanej jesteśmy w stanie zaoferować klientom nasze mieszkania w cenach zdecydowanie niższych niż u konkurencji.

Jesteśmy zespołem składającym się zarówno z młodych i odważnych pracowników, którzy szukają nowych rozwiązań i imponujących pomysłów, jak i pracowników z wieloletnim stażem, doświadczonych i rozsądnych, tonujących każdy projekt. Dzięki temu nasze projekty charakteryzuje innowacyjność i pomysłowość, która zawsze będzie bardzo praktyczna, trwała i rozsądna.

Inwestycja Uroczysko Matylda znajduje się w Świętochłowicach, ul. Uroczysko (1 km od Chorzowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Wyburzeniowa Południe.Inwestycja Uroczysko Matylda jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 65 lokali mieszkalnych o powierzchni od 48 do 133 m². Budynki posiadają do 3 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Uroczysko Matylda pozostało na sprzedaż 20 mieszkań o powierzchni od 48 do 133 m² w cenie od 5 692 zł/m².

Szczegóły inwestycji Uroczysko Matylda

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 276 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

Tynki maszynowe na ścianach i sufitach. Kompletna instalacja elektryczna (bez białego montażu). Kompletna instalacja wod-kan. Ciepło miejskie, sieciowe, mieszkaniowe węzły cieplne, podłogówka w całym mieszkaniu, wszystkie okna z roletami elektrycznymi i zintegrowanymi moskitierami, wylewki cementowe na posadzce.

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak ogródek, taras, balkon
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 87 miejsc
  • miejsca postojowe naziemne: 11 miejsc
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie - 65
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
park, las, jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 48 do 133 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe
Ceny mieszkań (brutto):
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 301 959 zł a najdroższa 1 025 916 zł
Koszt metra kwadratowego wynosi od 5 692 zł do 7 994 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Kaucja rezerwacyjna 5 000,00 PLN (zwrotna w przypadku braku pozyskania finansowania przez Naszych doradców)
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Promocje

  • Przedsprzedaż

    Dziś rezerwujesz i do kwietnia nie wpłacasz!

Najbliższe inwestycje