Lipowa 21

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Lipowa, oferowane bezpośrednio przez GRUPA UNIBUD

Łódź, Śródmieście, ul. Lipowa 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Lipowa 21

8 zdjęć

Lipowa 21
Lipowa 21
Lipowa 21
Lipowa 21

Najbliższe inwestycje

 • Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

 • Piotrkowska 44
  od: 6 642 zł/m2
  Pod wynajem

  Vision Development

 • Manu Park

  Real Development Group

Opis Inwestycji

Ceny mieszkań nr 4, 8, 28, 31, 34 są w promocji “Kto pierwszy ten lepszy” - dla pierwszej umowy przedwstępnej, rabat 400 zł do każdego metra kwadratowego, dla kolejnych umów rabaty w wysokości 300 i 200 zł od ceny metra kwadratowego.

Budynek przy ul. Lipowej 21 stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność oraz wysoką jakość, a jednocześnie lokalizację w centrum miasta pozwalającą na poświęcenie minimum czasu na codzienne poruszanie się po Łodzi.

Inwestycja przy ul. Lipowej 21 powstała z dbałością o przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesne rozwiązania materiałowe, a także z zachowaniem najwyższej jakości wykonania zarówno części wspólnych budynku jak i stanu deweloperskiego oferowanych w inwestycji lokali.

Mieszkania zaprojektowano z podziałem na strefę dzienną składającą się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym [w części mieszkań jest możliwość zamknięcia aneksu uzyskując wydzieloną kuchnię] i osobnej toalety [dla mieszkań większych niż 50 m2 powierzchni] oraz strefę prywatną/nocną z sypialniami [od 1 do 3 w zależności od wielkości mieszkania] oraz łazienką [łazienki w części mieszkań również posiadają okna].

Duże, ciepłe okna maksymalnie doświetlają przestrzeń mieszkania co w połączeniu z korzystnym usytuowaniem względem stron świata zapewnia komfortowe, przyjazne, idealne do zamieszkania warunki.

Okna w większości mieszkań mają ekspozycję południową i zachodnią.

Każde mieszkanie w inwestycji posiada balkon, a dodatkowo na VI. piętrze zlokalizowano 3 apartamenty

z przestronnymi tarasami [z czego dostępne w ofercie są jeszcze dwa – szczegóły w zakładce 'oferta'].

Również na I. piętrze budynku zaprojektowany i wykonany został taras – jest to taras zielony na patio budynku. Część wspólna tarasu jest dostępna dla wszystkich mieszkańców budynku, natomiast w częściach przyległych do mieszkań stanowi ogródek przynależny do danego mieszkania. Mieszkania z własnymi przynależnymi tarasami zielonymi pozostały nam w ofercie już tylko dwa.

Budynek jest kameralnym obiektem z 38 mieszkaniami, które w większości posiadają dodatkowe powierzchnie w postaci komórek lokatorskich.

W budynku umiejscowiono również dwie kondygnacje garaży wielostanowiskowych z wydzielonymi miejscami parkingowymi.

Na parterze budynku, od frontu zlokalizowano 2 lokale użytkowe.

Grunt, na którym posadowiony został budynek stanowi własność, a nie jest przedmiotem użytkowania wieczystego co oznacza, że nabywca lokalu staje się również właścicielem udziału w gruncie, proporcjonalnie - w zależności od stosunku powierzchni lokalu do powierzchni użytkowej budynku.

Numery Ksiąg Wieczystych:

dla gruntu oraz budynku – LD1M/00003333/8

dla lokali garażowych – LD1M/00284986/3 i LD1M/00284985/6

Na realizację inwestycji zaciągnęliśmy kredyt inwestycyjny, w związku z czym każdy nasz Klient otrzymuje Promesę wydaną przez bank o zgodzie na bezobciążeniowe wydzielenie nabywanej nieruchomości.

Inwestycja Lipowa 21 znajduje się w Śródmieściu, ul. Lipowa 21 (1.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Lipowa 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Lipowa 21 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli GRUPA UNIBUD przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Obiekt zlokalizowany w Łodzi przy ul. Lipowej 21 [na odcinku między ulicami: Zieloną i Więckowskiego]. Lokalizacja ta zapewnia swobodną komunikację zarówno samochodową jak i transportem miejskim ze względu na bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych na ulicach prostopadłych i równoległych do ul. Lipowej; bezpośrednio po ulicy Lipowej nie jeździ komunikacja miejska, natężenie ruchu samochodowego również jest niewielkie więc ulica Lipowa jest spokojna i cicha. Pomimo że lokalizacja budynku przypada na centrum Łodzi, które obarczone jest specyficzną zabudową w postaci kamienic to w sąsiedztwie znajduje się coraz więcej wyremontowanych budynków i zrewitalizowanych kamienic. W pobliżu znajdują się różnego rodzaju usługi i sklepy oraz 'Plac Barlickiego'; bardzo blisko jest również łódzkie centrum handlowe Manufaktura, a w drugą stronę ulica Piotrkowska. Z inwestycji dobry, prosty i szybki jest dojazd do publicznych uczelni wyższych w Łodzi, a w jej sąsiedztwie znajdują się również placówki oświatowe niższych szczebli, również przedszkola.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipowa 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Lipowa 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Więckowskiego - Pogonowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowa 21 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 150 m, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lipowa 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDAX w odległości 230 m, NZOZ Multimed w odległości 270 m, Profimedic w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipowa 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Jawex, w odległości 150 m znajduje się Piekarnia, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowa 21 w odległości 70 m znajduje się Fabryka Tańca, w odległości 80 m znajduje się Lejdis Studio Open Space Łódź, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: