Osiedle Dwóch Krasnali

wrocławski, Dobrzykowiceul. Szkolna 38

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle Dwóch Krasnali charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o detale podkreślają stylowe bioniowania, widoczne zarówno od strony zewnętrznej, jak i od strony ogrodu. Lekkości budynkom nadaje dodatkowo sztukateria, jasna kolorystyka stolarki okiennej i drzwiowej, ażurowe i stalowe balustrady pomalowane w jasnoszarej tonacji.

Wszystkie te detale czynią Osiedle Dwóch Krasnali projektem jedynym w swoim rodzaju.

Zróżnicowany metraż lokali daje pewność, że Osiedle Dwóch Krasnali jest wymarzonym miejscem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par czy singli szukających swojego pierwszego mieszkania.

Nowoczesny projekt architektoniczny sprawia, że osiedle jest wyjątkowo funkcjonalne, dające ogromne możliwości aranżacji wnętrz.

Usytuowanie ogrodów z tarasami od strony południowej zapewnia maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie starannie zaaranżowana niską zielenią oraz małą architekturą.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Dwóch Krasnali znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Szkolna 38 (2 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Grupa JMJ Inwestycje. Inwestycja Osiedle Dwóch Krasnali została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 9 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Osiedle Dwóch Krasnali

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 9 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 250 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski podwyższony

Ściany zewnętrzne stawiamy z gazobetonu o grubości 24 cm., które docieplamy styropianem o grubości 15 cm., pokrycie dachu wykonujemy z dachówki, dach również docieplamy wełną 25cm, granitowe parapety. Między poszczególnymi domami stosujemy dodatkowe wyciszenie. Na podjazdach kładziemy kostkę brukową, ogrodzenie wykonujemy z metalowych przęseł, układamy trawę z rolki, realizujemy zagospodarowanie zielenią w częściach wspólnych. Stan deweloperski obejmuje instalacje: elektryczną w tym TV (kompletny osprzęt), wodną i kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami w pomieszczeniach, w których nie ma instalacji ogrzewania podłogowego. Na ścianach tynki gipsowe, na podłodze posadzka, ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach, schody betonowe. Okna trzyszybowe o współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,7 W/(m2K), które pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%. Rolety elektryczne na parterze.

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia
Przyroda:
las

Informacje o deweloperze