Osiedle Pod Górą

poznański, Tarnowo Podgórneul. 23 Października

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

NOWA INWESTYCJA firmy Grand Project w Tarnowie Podgórnym

Osiedle Pod Górą składa się z 11 domów jednorodzinnych dwulokalowych, o pow. mieszkań 109m2 z garażami (Typ 1) oraz 86m2 (Typ 2). Położone jest w zachodniej części Tarnowa Podgórnego, przy ul. 23 Października, wśród zabudowy jednorodzinnej.

TYP 1
- budynki nr 1, 2, 3 - powierzchnia mieszkania 109m2 z garażem, 1 miejsce postojowe, z ogrodami od 213m2 do 308m2, w cenie od 549.000zł

TYP 2
- budynki 4 - 11 - powierzchnia mieszkania 86m2, 2 miejsca postojowe, z ogrodami od 271m2 do 436m2, w cenie od 449.000zł

Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie, z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury, idealne dla wymagających Klientów.

Własne ogrody, tarasy, miejsca postojowe, a w wybranych budynkach również garaże.
Wielkim atutem Osiedla Pod Górą jest elegancki projekt budynków. Piękne bryły harmonijnie łączą tradycyjne i nowoczesne elementy, dzięki czemu osiedle nabiera eleganckiego, ponadczasowego charakteru.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Pod Górą znajduje się w Tarnowie Podgónym, ul. 23 Października (6 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Grand Project Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Osiedle Pod Górą jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 22 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Osiedle Pod Górą

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 22 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 260 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperskiStandard deweloperski podwyższony

Domy zostaną wybudowane w podwyższonym standardzie deweloperskim, który obejmuje m.in.: - okna 3-szybowe z roletami sterowanymi elektrycznie; - parapety wewnętrzne z konglomeratu; - instalację kominkową; - wewnętrzne schody (wylewane); - elektryczny napęd bramy garażowej (w budynkach z garażem). Osiedle zostanie w całości zagospodarowane: droga, miejsca postojowe oraz tarasy będą wyłożone kostką brukową. Droga wewnętrzna z oświetleniem, ogrodzenia ogrodów. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska.

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne - 2 miejsca postojowe lub 1 garaż i 1 miejsce postojowe
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
park, jezioro

Informacje o deweloperze